Удзельнік:BaseBot/DisambigsSuggestion/0

Зьвесткі зь Вікіпэдыі — вольнай энцыкляпэдыі
Перайсьці да навігацыі Перайсьці да пошуку

Lists pages with the same name before (clarification), but without a related disambiguation page.

name pages
[[]]
  1. (136472) 2005 FY9
  2. (3283) Скарына
  3. (15760) 1992 QB1
  4. (136108) 2003 EL61
3
  1. 3
  2. 3 (апэратар мабільнай сувязі)
  3. 3 (марка мабільных тэлефонаў)
  4. 3 (лік)
7
  1. 7 (лічба)
  2. 7
  3. 7 (лік)
Ёнчопінг
  1. Ёнчопінг (камуна)
  2. Ёнчопінг (лэн)
  3. Ёнчопінг
Ёнчэпінг
  1. Ёнчэпінг (камуна)
  2. Ёнчэпінг (лэн)
  3. Ёнчэпінг
Ігуменскі павет
  1. Ігуменскі павет
  2. Ігуменскі павет (Расейская імпэрыя)
  3. Ігуменскі павет (Менская губэрня)
Ільлінка
  1. Ільлінка (Мар’інскі раён)
  2. Ільлінка (Елізаветаўская сельская рада)
  3. Ільлінка (Мар'інскі раён)
  4. Ільлінка (Мар'інскі раён, Елізаветаўская сельская рада)
Ільлінцы
  1. Ільлінцы
  2. Ільлінцы (Іванкаўскі раён)
  3. Ільлінцы (Чарнобыльскі раён)
Ілюзіяніст
  1. Ілюзіяніст (фільм)
  2. Ілюзіяніст (фільм, 2006)
  3. Ілюзіяніст
Інтэграл
  1. Інтэграл (завод)
  2. Інтэграл (прадпрыемства)
  3. Інтэграл (кампанія)
Інтэрнацыянальны
  1. Інтэрнацыянальны
  2. Інтэрнацыянальны (Берасьцейская вобласьць)
  3. Інтэрнацыянальны (Пружанскі раён)
Ісус
  1. Ісус (фільм)
  2. Ісус
  3. Ісус (фільм, 1999)
Аб'ём
  1. Аб'ём
  2. Аб'ём (неадназначнасьць)
  3. Аб'ём (геамэтрыя)
Абаронца
  1. Абаронца (футбол)
  2. Абаронца (хакей з шайбай)
  3. Абаронца (баскетбол)
  4. Абаронца (хакей)
Агнём і мячом
  1. Агнём і мячом (раман)
  2. Агнём і мячом
  3. Агнём і мячом (трылёгія)
Адзінства
  1. Адзінства (Чачэрскі раён)
  2. Адзінства (Латвія)
  3. Адзінства
  4. Адзінства (Расея)
Алешкавічы 1
  1. Алешкавічы 1 (Камянецкі раён)
  2. Алешкавічы 1 (Берасьцейская вобласьць)
  3. Алешкавічы 1
Альжыр
  1. Альжыр (вілает)
  2. Альжыр (горад)
  3. Альжыр
Альмэрыя
  1. Альмэрыя (футбольны клюб)
  2. Альмэрыя
  3. Альмэрыя (правінцыя)
Аляксандар
  1. Аляксандар (вялікі князь літоўскі)
  2. Аляксандар (Белазор)
  3. Аляксандар (рака)
Аляксандар Дзюма
  1. Аляксандар Дзюма (сын)
  2. Аляксандар Дзюма
  3. Аляксандар Дзюма (бацька)
Аман
  1. Аман
  2. Аман (горад)
  3. Аман (мугафаза)
Амбон
  1. Амбон (выспа)
  2. Амбон (горад)
  3. Амбон (востраў)
Анафель
  1. Анафель
  2. Анафель (неадназначнасьць)
  3. Анафель (міталёгія)
Антвэрпэн
  1. Антвэрпэн (акруга)
  2. Антвэрпэн
  3. Антвэрпэн (футбольны клюб)
  4. Антвэрпэн (правінцыя)
Апалён
  1. Апалён (міталёгія)
  2. Апалён (касьмічная праграма)
  3. Апалён
  4. Апалён (мост)
  5. Апалён (праграма)
Арыямард
  1. Арыямард (сын Дарыя I)
  2. Арыямард
  3. Арыямард (сын Артабана)
Ахвярнік
  1. Ахвярнік (сузор'е)
  2. Ахвярнік (сузор’е)
  3. Ахвярнік
Ашмена
  1. Ашмена
  2. Ашмена (Менскі раён)
  3. Ашмена (Менская вобласьць)
  4. Ашмена (Гарадзенская вобласьць)
  5. Ашмена (Ашмянскі раён)
БСДП
  1. БСДП (Г)
  2. БСДП
  3. БСДП (НГ)
Бабёр
  1. Бабёр (гарадзкі пасёлак)
  2. Бабёр
  3. Бабёр (неадназначнасьць)
  4. Бабёр (мястэчка)
  5. Бабёр (рака)
Базылішак
  1. Базылішак (п’еса)
  2. Базылішак (п'еса)
  3. Базылішак
Барысаглебская царква
  1. Барысаглебская царква (Горадня)
  2. Барысаглебская царква (манэта)
  3. Барысаглебская царква (Наваградак)
Барысаўскі павет
  1. Барысаўскі павет
  2. Барысаўскі павет (Расейская імпэрыя)
  3. Барысаўскі павет (Менская губэрня)
Барысікі
  1. Барысікі (Пружанскі раён)
  2. Барысікі
  3. Барысікі (Берасьцейская вобласьць)
Бацькаўшчына
  1. Бацькаўшчына (Дзьвінск)
  2. Бацькаўшчына (Рыга)
  3. Бацькаўшчына (усеўкраінскае аб’яднаньне)
  4. Бацькаўшчына (Менск)
  5. Бацькаўшчына (газэта)
  6. Бацькаўшчына (1947)
  7. Бацькаўшчына (усеўкраінскае аб'яднаньне)
  8. Бацькаўшчына (Горадня)
Беларуская
  1. Беларуская (тарашкевіца)
  2. Беларуская (станцыя мэтро, Замаскварэцкая лінія)
  3. Беларуская (тарашкевіца) мова
  4. Беларуская (станцыя мэтро, Кальцавая лінія)
Беларуская граматыка для школаў
  1. Беларуская граматыка для школаў (1929)
  2. Беларуская граматыка для школаў (1918)
  3. Беларуская граматыка для школаў
Беларуская доля
  1. Беларуская доля
  2. Беларуская доля (аднадзёнка)
  3. Беларуская доля (1925)
  4. Беларуская доля (аднаднёўка)
Беларуская сацыял-дэмакратычная партыя
  1. Беларуская сацыял-дэмакратычная партыя (Грамада)
  2. Беларуская сацыял-дэмакратычная партыя
  3. Беларуская сацыял-дэмакратычная партыя (Народная Грамада)
Беларуская хрысьціянская дэмакратыя
  1. Беларуская хрысьціянская дэмакратыя (2005)
  2. Беларуская хрысьціянская дэмакратыя
  3. Беларуская хрысьціянская дэмакратыя (1927)
Беластоцкае ваяводзтва
  1. Беластоцкае ваяводзтва
  2. Беластоцкае ваяводзтва (1919—1939)
  3. Беластоцкае ваяводзтва (1975—1998)
  4. Беластоцкае ваяводзтва (Другая Рэч Паспалітая)
Беластоцкі павет
  1. Беластоцкі павет (Другая Рэч Паспалітая)
  2. Беластоцкі павет (1919—1939)
  3. Беластоцкі павет
Белкі
  1. Белкі (Польшча)
  2. Белкі
  3. Белкі (Падляскае ваяводзтва)
Берасьце
  1. Берасьце (аэрапорт)
  2. Берасьце (футбольны клюб)
  3. Берасьце
Брамнік
  1. Брамнік (футбол)
  2. Брамнік (хакей)
  3. Брамнік
  4. Брамнік (гандбол)
  5. Брамнік (хакей з шайбай)
Будзёнаўск
  1. Будзёнаўск (горад)
  2. Будзёнаўск
  3. Будзёнаўск (места)
Бурса
  1. Бурса
  2. Бурса (правінцыя)
  3. Бурса (навучальная установа)
Бурштын
  1. Бурштын (каштоўны камень)
  2. Бурштын (горад)
  3. Бурштын
Бэрыль
  1. Бэрыль (элемэнт)
  2. Бэрыль (мінэрал)
  3. Бэрыль
Бялінскія гербу Юноша
  1. Бялінскія гербу Юноша
  2. Бялінскія гербу Юноша (украінскія лініі)
  3. Бялінскія гербу Юноша (літоўскія лініі)
  4. Бялінскія гербу Юноша (чэрская лінія)
Бітва пад Лоевам
  1. Бітва пад Лоевам (1649)
  2. Бітва пад Лоевам
  3. Бітва пад Лоевам (1651)
Вавёрка
  1. Вавёрка (верталёт)
  2. Вавёрка
  3. Вавёрка (рака)
Вадаліў
  1. Вадаліў (знак задыяку)
  2. Вадаліў (сузор’е)
  3. Вадаліў (сузор'е)
Вайна Рэчы Паспалітай са Швэцыяй
  1. Вайна Рэчы Паспалітай са Швэцыяй (1600-1611)
  2. Вайна Рэчы Паспалітай са Швэцыяй
  3. Вайна Рэчы Паспалітай са Швэцыяй (1600—1611)
Вакзальная
  1. Вакзальная (станцыя мэтро, Менск)
  2. Вакзальная (станцыя мэтро, Дніпро)
  3. Вакзальная (станцыя мэтро, Кіеў)
  4. Вакзальная (станцыя мэтро, Днепрапятроўск)
Валенсія
  1. Валенсія (правінцыя)
  2. Валенсія
  3. Валенсія (аўтаномная супольнасьць)
  4. Валенсія (футбольны клюб)
Валынка
  1. Валынка (прыток Дзьвіны)
  2. Валынка (прыток Заходняй Дзьвіны)
  3. Валынка (рака)
  4. Валынка (прыток Начы)
Валынскае ваяводзтва
  1. Валынскае ваяводзтва (1921-1939)
  2. Валынскае ваяводзтва
  3. Валынскае ваяводзтва (1921—1939)
Вальдэс
  1. Вальдэс (паўвыспа)
  2. Вальдэс
  3. Вальдэс (паўвостраў)
Варані
  1. Варані (Берасьцейская вобласьць)
  2. Варані (вёска)
  3. Варані
  4. Варані (Столінскі раён)
Варбэрг
  1. Варбэрг
  2. Варбэрг (камуна)
  3. Варбэрг (Швэцыя)
Вераб'і
  1. Вераб'і (неадназначнасьць)
  2. Вераб'і
  3. Вераб'і (Падляскае ваяводзтва)
  4. Вераб'і (возера)
Верхні горад
  1. Верхні горад (Менск)
  2. Верхні горад
  3. Верхні горад (Талін)
Вожык
  1. Вожык
  2. Вожык (1945)
  3. Вожык (часопіс)
Вольта
  1. Вольта (возера)
  2. Вольта (рэгіён)
  3. Вольта (рака)
Востранка
  1. Востранка (рэчка)
  2. Востранка
  3. Востранка (вёска)
  4. Востранка (рака)
Воўк
  1. Воўк
  2. Воўк (сузор'е)
  3. Воўк (сузор’е)
Вуж
  1. Вуж (прытока Лабарцу)
  2. Вуж (прытока Прыпяці)
  3. Вуж (рака)
Выбары прэзыдэнта ва Ўкраіне
  1. Выбары прэзыдэнта ва Ўкраіне (2010)
  2. Выбары прэзыдэнта ва Ўкраіне (1991)
  3. Выбары прэзыдэнта ва Ўкраіне (2004)
Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны
  1. Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны (2002)
  2. Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны (2014)
  3. Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны (2012)
  4. Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны (2006)
  5. Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны (1998)
  6. Выбары ў Вярхоўную Раду Ўкраіны (2007)
Выбары ў Народную Раду Славаччыны
  1. Выбары ў Народную Раду Славаччыны (2010)
  2. Выбары ў Народную Раду Славаччыны (1992)
  3. Выбары ў Народную Раду Славаччыны (1994)
  4. Выбары ў Народную Раду Славаччыны (2006)
  5. Выбары ў Народную Раду Славаччыны (1998)
  6. Выбары ў Народную Раду Славаччыны (2002)
Высока-Літоўск
  1. Высока-Літоўск
  2. Высока-Літоўск (горад)
  3. Высока-Літоўск (станцыя)
Вэспрэм
  1. Вэспрэм (мэд’е)
  2. Вэспрэм
  3. Вэспрэм (гандбольны клюб)
Вялікае Восава
  1. Вялікае Восава
  2. Вялікае Восава (Хацюхоўскі сельсавет)
  3. Вялікае Восава (Дакудаўскі сельсавет)
Вялікае Княства Літоўскае
  1. Вялікае Княства Літоўскае (энцыкляпэдыя)
  2. Вялікае Княства Літоўскае (1811)
  3. Вялікае Княства Літоўскае
Вялікая Мядзьведзіха
  1. Вялікая Мядзьведзіха (сузор’е)
  2. Вялікая Мядзьведзіха (сузор'е)
  3. Вялікая Мядзьведзіха
Вялікая Мядзьведзіца
  1. Вялікая Мядзьведзіца (сузор'е)
  2. Вялікая Мядзьведзіца (сузор’е)
  3. Вялікая Мядзьведзіца
Вялікі Пёс
  1. Вялікі Пёс
  2. Вялікі Пёс (сузор’е)
  3. Вялікі Пёс (сузор'е)
Вясёлы Гай
  1. Вясёлы Гай
  2. Вясёлы Гай (Мар'інскі раён)
  3. Вясёлы Гай (Данецкая вобласьць)
Вятка
  1. Вятка (князь)
  2. Вятка (рака)
  3. Вятка
Вёска
  1. Вёска (паэма)
  2. Вёска (Юзэф Ігнацы Крашэўскі)
  3. Вёска
Від
  1. Від (вялікі князь літоўскі)
  2. Від (біялёгія)
  3. Від
Вікторыя
  1. Вікторыя (выспа, Канада)
  2. Вікторыя (Сэйшэлы)
  3. Вікторыя (каралева Вялікабрытаніі)
  4. Вікторыя (кронпрынцэса Швэцыі)
  5. Вікторыя (выспа, Расея)
  6. Вікторыя (Мальта)
  7. Вікторыя (багіня)
  8. Вікторыя (возера)
  9. Вікторыя (Аўстралія)
  10. Вікторыя (востраў, Расея)
  11. Вікторыя (востраў, Канада)
  12. Вікторыя (вадаспад)
Віленскае ваяводзтва
  1. Віленскае ваяводзтва (Другая Рэч Паспалітая)
  2. Віленскае ваяводзтва (1923—1939)
  3. Віленскае ваяводзтва (II Рэч Паспалітая)
  4. Віленскае ваяводзтва
  5. Віленскае ваяводзтва (1926—1939)
Вільгельм II
  1. Вільгельм II (імпэратар)
  2. Вільгельм II (нямецкі імпэратар)
  3. Вільгельм II
Вільянава
  1. Вільянава
  2. Вільянава (Пружанскі раён)
  3. Вільянава (Берасьцейская вобласьць)
  4. Вільянава (вёска)
Вішнеў
  1. Вішнеў (Смаргонскі раён)
  2. Вішнеў
  3. Вішнеў (Валожынскі раён)
  4. Вішнеў (Гарадзенская вобласьць)
  5. Вішнеў (Менская вобласьць)
Вішнёвае
  1. Вішнёвае
  2. Вішнёвае (горад)
  3. Вішнёвае (Украіна)
Гадзіньнік
  1. Гадзіньнік
  2. Гадзіньнік (сузор’е)
  3. Гадзіньнік (сузор'е)
Гальмстад
  1. Гальмстад (футбольны клюб)
  2. Гальмстад
  3. Гальмстад (камуна)
Гальґін
  1. Гальґін (правінцыя)
  2. Гальґін (горад)
  3. Гальґін
Гарадзея
  1. Гарадзея (футбольны клюб)
  2. Гарадзея
  3. Гарадзея (вёска)
Гарадоцкі раён
  1. Гарадоцкі раён
  2. Гарадоцкі раён (Львоўская вобласьць)
  3. Гарадоцкі раён (Хмяльніцкая вобласьць)
Гаракур
  1. Гаракур (неадназначнасьць)
  2. Гаракур (Мёрт і Мозэль)
  3. Гаракур (Мёрт і Мазэль)
  4. Гаракур (Ардэны)
Гліна
  1. Гліна
  2. Гліна (прыток Ліпы)
  3. Гліна (прыток Дулепы)
Горацкі сельсавет
  1. Горацкі сельсавет (Езярышчанскі раён)
  2. Горацкі сельсавет (Мехаўскі раён)
  3. Горацкі сельсавет
  4. Горацкі сельсавет (Гарадоцкі раён)
Грамадзянін
  1. Грамадзянін (1919)
  2. Грамадзянін (газэта)
  3. Грамадзянін
Гродна
  1. Гродна
  2. Гродна (замак)
  3. Гродна (аэрапорт)
Груган
  1. Груган (сузор'е)
  2. Груган (сузор’е)
  3. Груган
Грунвальд
  1. Грунвальд (гміна)
  2. Грунвальд
  3. Грунвальд (летнік)
Грэнляндыя
  1. Грэнляндыя
  2. Грэнляндыя (востраў)
  3. Грэнляндыя (выспа)
Гэльсынгборг
  1. Гэльсынгборг (камуна)
  2. Гэльсынгборг
  3. Гэльсынгборг (футбольны клюб)
Гэркулес
  1. Гэркулес (сузор'е)
  2. Гэркулес
  3. Гэркулес (сузор’е)
Гётэборг
  1. Гётэборг (камуна)
  2. Гётэборг (футбольны клюб)
  3. Гётэборг
Гідра
  1. Гідра (спадарожнік)
  2. Гідра (сузор'е)
  3. Гідра (сузор’е)
Давід
  1. Давід (цар юдэйскі)
  2. Давід (Панама)
  3. Давід
Далкі
  1. Далкі
  2. Далкі (Пружанскі раён)
  3. Далкі (Берасьцейская вобласьць)
Дарашэвічы
  1. Дарашэвічы (Петрыкаўскі раён)
  2. Дарашэвічы
  3. Дарашэвічы (Гомельская вобласьць)
Дзева
  1. Дзева (сузор'е)
  2. Дзева (сузор’е)
  3. Дзева (знак задыяку)
Дракон
  1. Дракон (сузор’е)
  2. Дракон
  3. Дракон (сузор'е)
Дубянец
  1. Дубянец (Берасьцейская вобласьць)
  2. Дубянец
  3. Дубянец (Столінскі раён)
Дэбют
  1. Дэбют (шахматы)
  2. Дэбют (шахі)
  3. Дэбют (літаратурная прэмія)
Жалезнае неба
  1. Жалезнае неба (фільм)
  2. Жалезнае неба
  3. Жалезнае неба (Iron Sky)
Жыліна
  1. Жыліна
  2. Жыліна (футбольны клюб)
  3. Жыліна (раён)
Забер'е
  1. Забер'е
  2. Забер'е (Барысаўскі раён)
  3. Забер'е (Ляхавіцкі раён)
Забор'е
  1. Забор'е (Ахрэмавецкі сельсавет)
  2. Забор'е (Шаркоўшчынскі раён)
  3. Забор'е
  4. Забор'е (Крупскі раён)
Завілейскі павет
  1. Завілейскі павет (Віленская губэрня)
  2. Завілейскі павет
  3. Завілейскі павет (Расейская імпэрыя)
Загор'е
  1. Загор'е (Гомельская вобласьць)
  2. Загор'е (Красьненскі сельсавет)
  3. Загор'е (Баранавіцкі раён)
  4. Загор'е (вёска)
  5. Загор'е (Чачэрскі раён)
  6. Загор'е (Славаччына)
  7. Загор'е (Барысаўскі раён)
  8. Загор'е (Карэліцкі раён)
  9. Загор'е (Смалявіцкі раён)
  10. Загор'е (Пружанскі раён)
  11. Загор'е
  12. Загор'е (Турэцкі сельсавет)
  13. Загор'е (Гарадзенская вобласьць)
  14. Загор'е (Віцебская вобласьць)
  15. Загор'е (Берасьцейская вобласьць)
  16. Загор'е (Лагойскі раён)
  17. Загор'е (Менская вобласьць)
Загрэб
  1. Загрэб (гандбольны клюб)
  2. Загрэб (футбольны клюб)
  3. Загрэб
Задар
  1. Задар
  2. Задар (футбольны клюб)
  3. Задар (аэрапорт)
Задвор'е
  1. Задвор'е (Наваградзкі раён)
  2. Задвор'е (Васілевіцкі сельсавет)
  3. Задвор'е
  4. Задвор'е (Камянецкі раён)
  5. Задвор'е (Ляхавіцкі раён)
  6. Задвор'е (Паўлаўскі сельсавет)
Задор'е
  1. Задор'е (вёска)
  2. Задор'е (вёска, Лагойскі раён)
  3. Задор'е (Лагойскі раён)
  4. Задор'е
  5. Задор'е (Задор'еўскі сельсавет)
  6. Задор'е (вёска, Задор'еўскі сельсавет)
Залатая Рыба
  1. Залатая Рыба (сузор'е)
  2. Залатая Рыба (сузор’е)
  3. Залатая Рыба
Залатурн
  1. Залатурн (горад)
  2. Залатурн
  3. Залатурн (кантон)
Залатыя Вароты
  1. Залатыя Вароты (праліў)
  2. Залатыя Вароты
  3. Залатыя Вароты (мост)
  4. Залатыя Вароты (станцыя мэтро)
Замоскі сельсавет
  1. Замоскі сельсавет (Браслаўскі раён)
  2. Замоскі сельсавет (Чашніцкі раён)
  3. Замоскі сельсавет
Зарэцкі сельсавет
  1. Зарэцкі сельсавет
  2. Зарэцкі сельсавет (Плешчаніцкі раён)
  3. Зарэцкі сельсавет (Лагойскі раён)
Захад
  1. Захад (мікрараён Менску)
  2. Захад
  3. Захад (мікрараён)
Згубленыя
  1. Згубленыя (сэзон 6)
  2. Згубленыя (сэзон 5)
  3. Згубленыя (сэзон 2)
  4. Згубленыя (сэзон 1)
  5. Згубленыя (сэзон 4)
  6. Згубленыя (тэлесэрыял)
  7. Згубленыя
  8. Згубленыя (сэзон 3)
Знойма
  1. Знойма (футбольны клюб)
  2. Знойма
  3. Знойма (раён)
Золачаў
  1. Золачаў
  2. Золачаў (горад)
  3. Золачаў (Харкаўская вобласьць)
Зубкава
  1. Зубкава (Гарадзенская вобласьць)
  2. Зубкава (Наваградзкі раён)
  3. Зубкава (вёска)
  4. Зубкава
Зубр
  1. Зубр (рух)
  2. Зубр
  3. Зубр (моладзевы рух)
Зьмеяносец
  1. Зьмеяносец (сузор’е)
  2. Зьмеяносец
  3. Зьмеяносец (сузор'е)
Зьмяя
  1. Зьмяя
  2. Зьмяя (сузор'е)
  3. Зьмяя (сузор’е)
  4. Зьмяя (гурт)
Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году
  1. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень дзясяты)
  2. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень чацьверты)
  3. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень дзявяты)
  4. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень пятнаццаты)
  5. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году
  6. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень пяты)
  7. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень восьмы)
  8. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень другі)
  9. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень адзінаццаты)
  10. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень трэці)
  11. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень трынаццаты)
  12. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень чатырнаццаты)
  13. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень сёмы)
  14. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень дванаццаты)
  15. Зімовыя Алімпійскія гульні 2010 году (дзень шосты)
Казярог
  1. Казярог (сузор'е)
  2. Казярог (знак задыяку)
  3. Казярог (сузор’е)
Калегіюм езуітаў
  1. Калегіюм езуітаў (Віцебск)
  2. Калегіюм езуітаў (Магілёў)
  3. Калегіюм езуітаў (Полацак)
  4. Калегіюм езуітаў (Менск)
Каложа
  1. Каложа (гістарычны раён)
  2. Каложа
  3. Каложа (Горадня)
Каломба
  1. Каломба (горад)
  2. Каломба
  3. Каломба (сэрыял)
Кальвінскі збор
  1. Кальвінскі збор (Заслаўе)
  2. Кальвінскі збор (Койданаў)
  3. Кальвінскі збор (Смаргонь)
Каменная Горка
  1. Каменная Горка (станцыя мэтро)
  2. Каменная Горка
  3. Каменная Горка (мікрараён)
Камэдыя
  1. Камэдыя (п'еса)
  2. Камэдыя (п’еса)
  3. Камэдыя
Канстантын Астроскі
  1. Канстантын Астроскі (манэта)
  2. Канстантын Астроскі (малодшы)
  3. Канстантын Астроскі
Канстанцінаўка
  1. Канстанцінаўка (Мар'інскі раён)
  2. Канстанцінаўка
  3. Канстанцінаўка (Мар’інскі раён)
Каралеўства Вугоршчына
  1. Каралеўства Вугоршчына
  2. Каралеўства Вугоршчына (1920—1946)
  3. Каралеўства Вугоршчына (1920-1946)
Каралеўства Польскае
  1. Каралеўства Польскае
  2. Каралеўства Польскае (1916-1918)
  3. Каралеўства Польскае (1916—1918)
  4. Каралеўства Польскае (1385-1569)
  5. Каралеўства Польскае (1385—1569)
Карвацкія
  1. Карвацкія (пруска-вармінская галіна)
  2. Карвацкія (галіна з Брудзэва Кольскага)
  3. Карвацкія (вялікалітоўска-беларуская галіна)
  4. Карвацкія
Карл V
  1. Карл V
  2. Карл V (імпэратар Сьвяшчэннай Рымскай імпэрыі)
  3. Карл V (імпэратар Сьвятой Рымскай імпэрыі)
Касьцёл Беззаганнага Зачацьця Найсьвяцейшай Панны Марыі
  1. Касьцёл Беззаганнага Зачацьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Бабруйск)
  2. Касьцёл Беззаганнага Зачацьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Быхаў)
  3. Касьцёл Беззаганнага Зачацьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Зымэрынг)
Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі
  1. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Ракаў)
  2. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Сар’я)
  3. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Трокі)
  4. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Дзятлава)
  5. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Гарадзішча)
  6. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Заслаўе)
  7. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Задарожжа)
  8. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Цітувенай)
  9. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Гайна)
  10. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Смаляны)
  11. Касьцёл Найсьвяцейшай Панны Марыі (Горадня)
Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы
  1. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Лыскава)
  2. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Коўна)
  3. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Беніца)
  4. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Відзы)
  5. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Ружаны)
  6. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Менская Фара)
  7. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Івянец)
  8. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Германішкі)
  9. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Шарашоў)
  10. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Рыконты)
  11. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Безьдзеж)
  12. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Клецак)
  13. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Ула)
  14. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Росіца)
  15. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Ішкальдзь)
  16. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Глыбокае)
  17. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Косава)
  18. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Воўчын)
  19. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Віцебск)
  20. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Ішчална)
  21. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Чарнаўчыцы)
  22. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Гервяты)
  23. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы (Менск)
Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы і кляштар бэрнардынаў
  1. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы і кляштар бэрнардынаў (Беніца)
  2. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы і кляштар бэрнардынаў (Слонім)
  3. Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы і кляштар бэрнардынаў (Друя)
Касьцёл Нараджэньня Найсьвяцейшай Панны Марыі
  1. Касьцёл Нараджэньня Найсьвяцейшай Панны Марыі (Браслаў)
  2. Касьцёл Нараджэньня Найсьвяцейшай Панны Марыі (Вязынь)
  3. Касьцёл Нараджэньня Найсьвяцейшай Панны Марыі (Дрыса)
Касьцёл Сьв. Міколы
  1. Касьцёл Сьв. Міколы (Коўна)
  2. Касьцёл Сьв. Міколы (Геранёны)
  3. Касьцёл Сьв. Міколы (Вільня)
Касьцёл Сьвятога Андрэя Апостала
  1. Касьцёл Сьвятога Андрэя Апостала (Кабыльнік)
  2. Касьцёл Сьвятога Андрэя Апостала (Слонім)
  3. Касьцёл Сьвятога Андрэя Апостала (Нарач)
Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар бэрнардынаў
  1. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар бэрнардынаў (Віцебск)
  2. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар бэрнардынаў (Магілёў)
  3. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар бэрнардынаў (Слуцак)
Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар францішканаў
  1. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар францішканаў (Наваградак)
  2. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар францішканаў (Полацак)
  3. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар францішканаў (Менск)
  4. Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар францішканаў (Ворша)
Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар бэрнардынаў
  1. Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар бэрнардынаў (Віцебск)
  2. Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар бэрнардынаў (Слуцак)
  3. Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар бэрнардынаў (Магілёў)
Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар францішканаў
  1. Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар францішканаў (Ворша)
  2. Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар францішканаў (Менск)
  3. Касьцёл Сьвятога Антонія і кляштар францішканаў (Наваградак)
Касьцёл Сьвятога Казімера
  1. Касьцёл Сьвятога Казімера (Магілёў)
  2. Касьцёл Сьвятога Казімера (Лепель)
  3. Касьцёл Сьвятога Казімера (Лагойск)
  4. Касьцёл Сьвятога Казімера (Уселюб)
Касьцёл Сьвятога Мікалая
  1. Касьцёл Сьвятога Мікалая (Княжыцы)
  2. Касьцёл Сьвятога Мікалая (Геранёны)
  3. Касьцёл Сьвятога Мікалая (Мір)
  4. Касьцёл Сьвятога Мікалая (Вільня)
Касьцёл Сьвятога Міколы
  1. Касьцёл Сьвятога Міколы (Вільня)
  2. Касьцёл Сьвятога Міколы (Геранёны)
  3. Касьцёл Сьвятога Міколы (Коўна)
Касьцёл Сьвятога Міхала Арханёла
  1. Касьцёл Сьвятога Міхала Арханёла (Дражаўцы)
  2. Касьцёл Сьвятога Міхала Арханёла (Гнезна)
  3. Касьцёл Сьвятога Міхала Арханёла (Міхалішкі)
Касьцёл Сьвятога Юрыя
  1. Касьцёл Сьвятога Юрыя (Коўна)
  2. Касьцёл Сьвятога Юрыя (Варняны)
  3. Касьцёл Сьвятога Юрыя (Кейданы)
Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля
  1. Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля (Камаі)
  2. Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля (Гальшаны)
  3. Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля (Сапежышкі)
  4. Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля (Васілішкі)
  5. Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля (Опса)
  6. Касьцёл Сьвятога Яна Хрысьціцеля (Уселюб)
Касьцёл Сьвятой Ганны
  1. Касьцёл Сьвятой Ганны (Скаруляй)
  2. Касьцёл Сьвятой Ганны (Мосар)
  3. Касьцёл Сьвятой Ганны (Вільня)
  4. Касьцёл Сьвятой Ганны (Ракаў)
  5. Касьцёл Сьвятой Ганны (Варонча)
Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа
  1. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа
  2. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Ліда)
  3. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Быстрыца)
  4. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Янаў)
  5. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Менск)
  6. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Баранавічы)
  7. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Берасьце)
  8. Касьцёл Узвышэньня Сьвятога Крыжа (Шаркоўшчына)
Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Дзевы Марыі
  1. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Дзевы Марыі (Вільня)
  2. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Дзевы Марыі (Пружаны)
  3. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Дзевы Марыі (Мерач)
Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі
  1. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Гайна)
  2. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Велюона)
  3. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Пружаны)
  4. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Мёры)
  5. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Дарава)
  6. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Зэмбін)
  7. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Мазыр)
  8. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Дзятлава)
  9. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Будслаў)
  10. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі (Магілёў)
Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі і кляштар кармэлітаў
  1. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі і кляштар кармэлітаў (Бялынічы)
  2. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі і кляштар кармэлітаў (Амсьціслаў)
  3. Касьцёл Унебаўзяцьця Найсьвяцейшай Панны Марыі і кляштар кармэлітаў (Глыбокае)
Касіяпэя
  1. Касіяпэя (сузор'е)
  2. Касіяпэя
  3. Касіяпэя (сузор’е)
Кацярына II
  1. Кацярына II (расейская імпэратрыца)
  2. Кацярына II (імпэратрыца Расеі)
  3. Кацярына II
Квасоўка
  1. Квасоўка (Польшча)
  2. Квасоўка (Падляскае ваяводзтва)
  3. Квасоўка
Кома
  1. Кома
  2. Кома (горад)
  3. Кома (возера)
Компас
  1. Компас (сузор'е)
  2. Компас (сузор’е)
  3. Компас
Копані
  1. Копані (Столінскі раён)
  2. Копані (Рэчыцкі пасялковы савет)
  3. Копані
Косічы
  1. Косічы (вёска)
  2. Косічы
  3. Косічы (Гарадзенская вобласьць)
  4. Косічы (Наваградзкі раён)
Котка
  1. Котка (Фінляндыя)
  2. Котка (баскетбольны клюб)
  3. Котка
Краснагораўка
  1. Краснагораўка (Мар’інскі раён)
  2. Краснагораўка (Ясінувацкі раён)
  3. Краснагораўка (Мар'інскі раён)
Крулеўшчына
  1. Крулеўшчына (Докшыцкі раён)
  2. Крулеўшчына
  3. Крулеўшчына (Віцебская вобласьць)
Крыжакі
  1. Крыжакі (фільм)
  2. Крыжакі (раман)
  3. Крыжакі
Крыжаўзьвіжанская царква
  1. Крыжаўзьвіжанская царква (Жыровічы)
  2. Крыжаўзьвіжанская царква (Зельзін)
  3. Крыжаўзьвіжанская царква (Аранчыцы)
  4. Крыжаўзьвіжанская царква (Сухопаль)
Купічы
  1. Купічы (вёска)
  2. Купічы
  3. Купічы (Пружанскі раён)
  4. Купічы (Берасьцейская вобласьць)
Курасоўшчына
  1. Курасоўшчына (мікрараён)
  2. Курасоўшчына
  3. Курасоўшчына (чыгуначны прыпынак)
  4. Курасоўшчына (мікрараён Менску)
  5. Курасоўшчына (плятформа)
Кутнявічы
  1. Кутнявічы (Пружанскі раён)
  2. Кутнявічы
  3. Кутнявічы (Берасьцейская вобласьць)
Куэнка
  1. Куэнка (Эквадор)
  2. Куэнка (правінцыя)
  3. Куэнка (Гішпанія)
Кысыл-Сыр
  1. Кысыл-Сыр (Вілюйскі ўлус)
  2. Кысыл-Сыр
  3. Кысыл-Сыр (Намскі ўлус)
Кіль
  1. Кіль
  2. Кіль (сузор’е)
  3. Кіль (гандбольны клюб)
  4. Кіль (сузор'е)
Кінгстан
  1. Кінгстан (Антарыё)
  2. Кінгстан (востраў Норфалк)
  3. Кінгстан
Кірыла
  1. Кірыла (Гундзяеў)
  2. Кірыла (Патрыярх Маскоўскі)
  3. Кірыла (патрыярх Маскоўскі)
Кіт
  1. Кіт (сузор’е)
  2. Кіт
  3. Кіт (сузор'е)
Лагойск
  1. Лагойск
  2. Лагойск (гарналыжны курорт)
  3. Лагойск (горналыжны курорт)
Лашэвічы
  1. Лашэвічы (Берасьцейская вобласьць)
  2. Лашэвічы (Камянецкі раён)
  3. Лашэвічы
Леапольд II
  1. Леапольд II
  2. Леапольд II (імпэратар Сьвятой Рымскай імпэрыі)
  3. Леапольд II (імпэратар Сьвяшчэннай Рымскай імпэрыі)
Лебедзь
  1. Лебедзь (сузор’е)
  2. Лебедзь (сузор'е)
  3. Лебедзь (герб)
  4. Лебедзь
Люблінскае ваяводзтва
  1. Люблінскае ваяводзтва (1919—1939)
  2. Люблінскае ваяводзтва
  3. Люблінскае ваяводзтва (1919-1939)
Люксэмбург
  1. Люксэмбург
  2. Люксэмбург (правінцыя)
  3. Люксэмбург (горад)
  4. Люксэмбург (правінцыя Бэльгіі)
Лютэранская кірха
  1. Лютэранская кірха (Магілёў)
  2. Лютэранская кірха (Горадня)
  3. Лютэранская кірха (Берасьце)
  4. Лютэранская кірха (Менск)
  5. Лютэранская кірха (Полацак)
Люцэрн
  1. Люцэрн (футбольны клюб)
  2. Люцэрн (горад)
  3. Люцэрн (кантон)
Лявонці
  1. Лявонці (Стасевіч)
  2. Лявонці (Карповіч)
  3. Лявонці (Бондар)
Ліс
  1. Ліс (герб)
  2. Ліс (рака)
  3. Ліс
Літвяны
  1. Літвяны (Гарадзенская вобласьць)
  2. Літвяны
  3. Літвяны (Менская вобласьць)
Літвінава
  1. Літвінава (Віцебская вобласьць)
  2. Літвінава (Крычаўскі раён)
  3. Літвінава (Асіповіцкі раён)
  4. Літвінава (Харкаўская вобласьць)
  5. Літвінава (Луганская вобласьць)
  6. Літвінава (Берасьцейская вобласьць)
  7. Літвінава
Літвіны
  1. Літвіны (Палтаўская вобласьць)
  2. Літвіны (неадназначнасьць)
  3. Літвіны
  4. Літвіны (Берасьцейская вобласьць)
  5. Літвіны (Берасьцейскі раён)
Літоўка
  1. Літоўка (вёска)
  2. Літоўка (Берасьцейская вобласьць)
  3. Літоўка
  4. Літоўка (Гарадзенская вобласьць)
  5. Літоўка (Ляхавіцкі раён)
  6. Літоўка (Наваградзкі раён)
Ліцьвінава
  1. Ліцьвінава (Луганская вобласьць)
  2. Ліцьвінава (Гарадоцкі раён)
  3. Ліцьвінава (Полацкі раён)
  4. Ліцьвінава (Навапскоўскі раён)
  5. Ліцьвінава
  6. Ліцьвінава (Красьнянскі раён)
  7. Ліцьвінава (Менская вобласьць)
  8. Ліцьвінава (Дубровенскі раён)
  9. Ліцьвінава (Харкаўская вобласьць)
  10. Ліцьвінава (Берасьцейская вобласьць)
Ліцьвінкі
  1. Ліцьвінкі
  2. Ліцьвінкі (Пастаўскі раён)
  3. Ліцьвінкі (Вялейскі раён)
  4. Ліцьвінкі (Менская вобласьць)
  5. Ліцьвінкі (Сакольскі павет)
  6. Ліцьвінкі (Гарадзенскі раён)
  7. Ліцьвінкі (вёска)
  8. Ліцьвінкі (Гарадзенская вобласьць)
  9. Ліцьвінкі (Падляскае ваяводзтва)
  10. Ліцьвінкі (Віцебская вобласьць)
  11. Ліцьвінкі (Берасьцейская вобласьць)
  12. Ліцьвінкі (Ніжагародзкая вобласьць)
Магутны Божа
  1. Магутны Божа (фэстываль)
  2. Магутны Божа
  3. Магутны Божа (фэст)
Магілёў
  1. Магілёў (аэрапорт)
  2. Магілёў (радыё)
  3. Магілёў
Маладыя Дэмакраты
  1. Маладыя Дэмакраты
  2. Маладыя Дэмакраты (аб'яднаньне)
  3. Маладыя Дэмакраты (аб’яднаньне)
  4. Маладыя Дэмакраты (моладзевы зьвяз)
Малая Мядзьведзіха
  1. Малая Мядзьведзіха (сузор’е)
  2. Малая Мядзьведзіха
  3. Малая Мядзьведзіха (сузор'е)
Малы Конь
  1. Малы Конь
  2. Малы Конь (сузор'е)
  3. Малы Конь (сузор’е)
Малы Леў
  1. Малы Леў (сузор’е)
  2. Малы Леў
  3. Малы Леў (сузор'е)
Мальмё
  1. Мальмё (футбольны клюб)
  2. Мальмё (камуна)
  3. Мальмё
Мальта
  1. Мальта (востраў)
  2. Мальта
  3. Мальта (выспа)
Мар'янава
  1. Мар'янава (вёска)
  2. Мар'янава (Віцебская вобласьць)
  3. Мар'янава
  4. Мар'янава (Гарадзенская вобласьць)
Мар'янаўка
  1. Мар'янаўка (Украіна)
  2. Мар'янаўка (Гарадзенскі раён)
  3. Мар'янаўка (хутар, Гарадзенская вобласьць)
  4. Мар'янаўка (хутар)
  5. Мар'янаўка
  6. Мар'янаўка (Гарадзенская вобласьць)
Марганец
  1. Марганец (горад)
  2. Марганец (Днепрапятроўская вобласьць)
  3. Марганец (места)
  4. Марганец
Марк
  1. Марк (эвангеліст)
  2. Марк (апостал)
  3. Марк (папа рымскі)
Маскаленкі
  1. Маскаленкі (Омская вобласьць)
  2. Маскаленкі (Верхнядзьвінскі раён)
  3. Маскаленкі
  4. Маскаленкі (Бешанковіцкі раён)
  5. Маскаленкі (Сумская вобласьць)
Масква
  1. Масква (ракетны крэйсэр)
  2. Масква (рака)
  3. Масква
Менская акруга
  1. Менская акруга (СССР)
  2. Менская акруга (ГУУЗ)
  3. Менская акруга (БССР)
  4. Менская акруга
Мост
  1. Мост (Чэхія)
  2. Мост (партыя)
  3. Мост
Мэрыда
  1. Мэрыда (Вэнэсуэла)
  2. Мэрыда (Гішпанія)
  3. Мэрыда
Мэхэлен
  1. Мэхэлен (акруга)
  2. Мэхэлен (футбольны клюб)
  3. Мэхэлен
Мікалаеўскі раён
  1. Мікалаеўскі раён (Львоўская вобласьць)
  2. Мікалаеўскі раён (Адэская вобласьць)
  3. Мікалаеўскі раён (Мікалаеўская вобласьць)
Мікалай I
  1. Мікалай I (расейскі імпэратар)
  2. Мікалай I (папа рымскі)
  3. Мікалай I
Мікраскоп
  1. Мікраскоп (сузор'е)
  2. Мікраскоп (сузор’е)
  3. Мікраскоп
Мікіцічы
  1. Мікіцічы (Пружанскі раён)
  2. Мікіцічы (гміна)
  3. Мікіцічы
  4. Мікіцічы (Берасьцейская вобласьць)
Мілан
  1. Мілан (футбольны клюб)
  2. Мілан (неадназначнасьць)
  3. Мілан
Мінск
  1. Мінск (значэньні)
  2. Мінск (неадназначнасьць)
  3. Мінск (нацыянальны аэрапорт)
  4. Мінск (астэроід)
  5. Мінск
Навасёлкі 1
  1. Навасёлкі 1 (Маладэчанскі раён)
  2. Навасёлкі 1 (Пастаўскі раён)
  3. Навасёлкі 1 (Магілёўскі раён)
  4. Навасёлкі 1 (Менская вобласьць)
  5. Навасёлкі 1 (Магілёўская вобласьць)
  6. Навасёлкі 1 (Віцебская вобласьць)
  7. Навасёлкі 1
Навасёлкі 2
  1. Навасёлкі 2
  2. Навасёлкі 2 (Віцебская вобласьць)
  3. Навасёлкі 2 (Магілёўская вобласьць)
  4. Навасёлкі 2 (Пастаўскі раён)
  5. Навасёлкі 2 (Маладэчанскі раён)
  6. Навасёлкі 2 (Магілёўскі раён)
  7. Навасёлкі 2 (Менская вобласьць)
Навасёлкі-2
  1. Навасёлкі-2 (Маладэчанскі раён)
  2. Навасёлкі-2
  3. Навасёлкі-2 (Менская вобласьць)
  4. Навасёлкі-2 (Пастаўскі раён)
  5. Навасёлкі-2 (Віцебская вобласьць)
Навуць
  1. Навуць
  2. Навуць (Жыткавіцкі раён)
  3. Навуць (вёска)
Налібокі
  1. Налібокі (Стаўпецкі раён)
  2. Налібокі
  3. Налібокі (Менская вобласьць)
Нападнік
  1. Нападнік (футбол)
  2. Нападнік
  3. Нападнік (хакей)
Нараў
  1. Нараў
  2. Нараў (Падляскае ваяводзтва)
  3. Нараў (гміна)
Нарвэская Вікіпэдыя
  1. Нарвэская Вікіпэдыя (нюнорск)
  2. Нарвэская Вікіпэдыя (нюношк)
  3. Нарвэская Вікіпэдыя (букмол)
Нарчэпінг
  1. Нарчэпінг (камуна)
  2. Нарчэпінг
  3. Нарчэпінг (футбольны клюб)
Наша ніва
  1. Наша ніва (1906)
  2. Наша ніва (1991)
  3. Наша ніва (неадназначнасьць)
  4. Наша ніва (1920)
  5. Наша ніва
Новаўкраінка
  1. Новаўкраінка (Мар’інскі раён)
  2. Новаўкраінка
  3. Новаўкраінка (Мар'інскі раён)
Осаўцы
  1. Осаўцы (Астроміцкі сельсавет)
  2. Осаўцы (Нарутавіцкі сельсавет)
  3. Осаўцы
  4. Осаўцы (Бярозаўскі раён)
  5. Осаўцы (Відзіборскі сельсавет)
Оскар
  1. Оскар
  2. Оскар (прэмія)
  3. Оскар (кінапрэмія)
Отвідабэрг
  1. Отвідабэрг (футбольны клюб)
  2. Отвідабэрг (камуна)
  3. Отвідабэрг
Падляскае ваяводзтва
  1. Падляскае ваяводзтва
  2. Падляскае ваяводзтва (Рэч Паспалітая)
  3. Падляскае ваяводзтва (1513—1795)
Падліп'е
  1. Падліп'е (хутар)
  2. Падліп'е (Менская вобласьць)
  3. Падліп'е (Астравецкі раён)
  4. Падліп'е (Гарадзенская вобласьць)
  5. Падліп'е
  6. Падліп'е (Смалявіцкі раён)
Палац Сапегаў
  1. Палац Сапегаў (Ружаны)
  2. Палац Сапегаў (Варшава)
  3. Палац Сапегаў (Менск)
  4. Палац Сапегаў (Львоў)
Палестына
  1. Палестына (Польшча)
  2. Палестына
  3. Палестына (Падляскае ваяводзтва)
Палік
  1. Палік
  2. Палік (Барысаўскі раён)
  3. Палік (вёска)
Парлямэнцкія выбары ў Славаччыне
  1. Парлямэнцкія выбары ў Славаччыне (2010)
  2. Парлямэнцкія выбары ў Славаччыне (1994)
  3. Парлямэнцкія выбары ў Славаччыне (2006)
  4. Парлямэнцкія выбары ў Славаччыне (2002)
Паташнянскі сельсавет
  1. Паташнянскі сельсавет (Мехаўскі раён)
  2. Паташнянскі сельсавет (Гарадоцкі раён, 1931—1935)
  3. Паташнянскі сельсавет (Мяжанскі раён)
  4. Паташнянскі сельсавет
  5. Паташнянскі сельсавет (Гарадоцкі раён)
Паўднёвы Крыж
  1. Паўднёвы Крыж (сузор'е)
  2. Паўднёвы Крыж (сузор’е)
  3. Паўднёвы Крыж
Паўночная Карона
  1. Паўночная Карона (сузор’е)
  2. Паўночная Карона (сузор'е)
  3. Паўночная Карона
Паўночны рэгіён
  1. Паўночны рэгіён (Буркіна-Фасо)
  2. Паўночны рэгіён (Гана)
  3. Паўночны рэгіён (Камэрун)
Перарова
  1. Перарова
  2. Перарова (Пружанскі раён)
  3. Перарова (Берасьцейская вобласьць)
Первамайск
  1. Первамайск (Мікалаеўская вобласьць)
  2. Первамайск
  3. Первамайск (Луганская вобласьць)
Первамайскае
  1. Первамайскае (Ясінувацкі раён)
  2. Первамайскае (Новаазоўскі раён)
  3. Первамайскае
Петрапаўлаўская царква
  1. Петрапаўлаўская царква (Мокрае)
  2. Петрапаўлаўская царква (Менск)
  3. Петрапаўлаўская царква (Ружаны)
  4. Петрапаўлаўская царква (Шарашоў)
Печ
  1. Печ (сузор'е)
  2. Печ (сузор’е)
  3. Печ
Плошча Леніна
  1. Плошча Леніна (станцыя мэтро, Менск)
  2. Плошча Леніна (Горадня)
  3. Плошча Леніна (Незалежнасьці) (станцыя мэтро, Менск)
Плошча Перамогі
  1. Плошча Перамогі (Кіеў)
  2. Плошча Перамогі (Санкт-Пецярбург)
  3. Плошча Перамогі (Менск)
  4. Плошча Перамогі (Віцебск)
  5. Плошча Перамогі (станцыя мэтро)
Плошча Якуба Коласа
  1. Плошча Якуба Коласа
  2. Плошча Якуба Коласа (станцыя мэтро)
  3. Плошча Якуба Коласа (Менск)
Польская літаратура
  1. Польская літаратура (барока)
  2. Польская літаратура (сярэднявечча)
  3. Польская літаратура (рэнэсанс)
Пратэсты ў Вэнэсуэле
  1. Пратэсты ў Вэнэсуэле (2014)
  2. Пратэсты ў Вэнэсуэле (2014—2016)
  3. Пратэсты ў Вэнэсуэле (з 2014)
Прачысьценская царква
  1. Прачысьценская царква (Вільня)
  2. Прачысьценская царква (Шарашоў)
  3. Прачысьценская царква
  4. Прачысьценская царква (Пружаны)
  5. Прачысьценская царква (Круглае)
Прыднястроўе
  1. Прыднястроўе (аўтаномнае тэрытарыяльнае ўтварэньне)
  2. Прыднястроўе (утварэньне)
  3. Прыднястроўе (аўтаномнае ўтварэньне)
  4. Прыднястроўе
Пэмба
  1. Пэмба (выспа)
  2. Пэмба
  3. Пэмба (востраў)
Пяшчанка
  1. Пяшчанка (неадназначнасьць)
  2. Пяшчанка (Першамайскі сельсавет)
  3. Пяшчанка (Зьдзітаўскі сельсавет)
  4. Пяшчанка (рака)
  5. Пяшчанка (Друеўскі сельсавет)
  6. Пяшчанка
Піла
  1. Піла (сэрыя фільмаў)
  2. Піла
  3. Піла (пэрсанаж)
  4. Піла (фільм)
Пітсбург
  1. Пітсбург
  2. Пітсбург (Пенсільванія)
  3. Пітсбург (Пэнсыльванія)
Рад
  1. Рад (элемэнт)
  2. Рад (радыяцыя)
  3. Рад (хімічны элемэнт)
  4. Рад (адзінка вымярэньня)
Раса
  1. Раса (надвор’е)
  2. Раса (Надвор'е)
  3. Раса
Расьнянскі сельсавет
  1. Расьнянскі сельсавет (Камянецкі раён)
  2. Расьнянскі сельсавет (Дрыбінскі раён)
  3. Расьнянскі сельсавет
Розаўка
  1. Розаўка (Ясінувацкі раён)
  2. Розаўка
  3. Розаўка (Запароская вобласьць)
Роўна
  1. Роўна (Пружанскі раён)
  2. Роўна
  3. Роўна (Берасьцейская вобласьць)
Ружамбэрак
  1. Ружамбэрак (футбольны клюб)
  2. Ружамбэрак
  3. Ружамбэрак (раён)
Русіновічы
  1. Русіновічы
  2. Русіновічы (Берасьцейская вобласьць)
  3. Русіновічы (Менская вобласьць)
Рыбы
  1. Рыбы (сузор'е)
  2. Рыбы
  3. Рыбы (сузор’е)
  4. Рыбы (знак задыяку)
Рыга
  1. Рыга (футбольны клюб)
  2. Рыга (аэрапорт)
  3. Рыга
  4. Рыга (архітэктура)
Рыгор Осьцік
  1. Рыгор Осьцік (сын Юрыя)
  2. Рыгор Осьцік (сын Станіслава)
  3. Рыгор Осьцік
Рэспубліканская народная партыя
  1. Рэспубліканская народная партыя
  2. Рэспубліканская народная партыя (Турэччына)
  3. Рэспубліканская народная партыя (Турцыя)
Рэфэрэндум у Славаччыне
  1. Рэфэрэндум у Славаччыне (1994)
  2. Рэфэрэндум у Славаччыне (1997)
  3. Рэфэрэндум у Славаччыне (2004)
  4. Рэфэрэндум у Славаччыне (2003)
  5. Рэфэрэндум у Славаччыне (2010)
Саарэмаа
  1. Саарэмаа
  2. Саарэмаа (выспа)
  3. Саарэмаа (павет)
Савецкая вуліца
  1. Савецкая вуліца
  2. Савецкая вуліца (Гомель)
  3. Савецкая вуліца (Менск)
Савецкі раён
  1. Савецкі раён (Гомель)
  2. Савецкі раён (Менск)
  3. Савецкі раён (Крым)
Сакаловічы
  1. Сакаловічы (Берасьцейская вобласьць)
  2. Сакаловічы (Баранавіцкі раён)
  3. Сакаловічы
Салагубаў
  1. Салагубаў (пасёлак)
  2. Салагубаў
  3. Салагубаў (вёска)
Санкт-Гален
  1. Санкт-Гален (кантон)
  2. Санкт-Гален
  3. Санкт-Гален (футбольны клюб)
Сафійскі сабор
  1. Сафійскі сабор
  2. Сафійскі сабор (Кіеў)
  3. Сафійскі сабор (Канстантынопаль)
  4. Сафійскі сабор (Полацак)
Сацыял-дэмакратычная партыя Ўкраіны
  1. Сацыял-дэмакратычная партыя Ўкраіны (аб’яднаная)
  2. Сацыял-дэмакратычная партыя Ўкраіны
  3. Сацыял-дэмакратычная партыя Ўкраіны (аб'яднаная)
Слабудка
  1. Слабудка
  2. Слабудка (Берасьцейская вобласьць)
  3. Слабудка (Пружанскі раён)
Сланімцы
  1. Сланімцы (Берасьцейская вобласьць)
  2. Сланімцы
  3. Сланімцы (Пружанскі раён)
Слуцкі павет
  1. Слуцкі павет
  2. Слуцкі павет (Менская губэрня)
  3. Слуцкі павет (Расейская імпэрыя)
Смаляніца
  1. Смаляніца (Берасьцейская вобласьць)
  2. Смаляніца (Пружанскі раён)
  3. Смаляніца
Соль
  1. Соль (Славаччына)
  2. Соль (нота)
  3. Соль
Спартак
  1. Спартак (кандытарская фабрыка)
  2. Спартак (Ясінувацкі раён)
  3. Спартак (стадыён, Бабруйск)
  4. Спартак (Гомель)
Спаса–Праабражэнская царква
  1. Спаса–Праабражэнская царква
  2. Спаса–Праабражэнская царква (манэта)
  3. Спаса–Праабражэнская царква (Полацак)
Стакгольм
  1. Стакгольм (лэн)
  2. Стакгольм
  3. Стакгольм (камуна)
Станіслаў Карвацкі
  1. Станіслаў Карвацкі (1641-1694)
  2. Станіслаў Карвацкі (1641—1694)
  3. Станіслаў Карвацкі (1700—1759)
  4. Станіслаў Карвацкі (1700-1759)
Старая Слабада
  1. Старая Слабада (вёска)
  2. Старая Слабада (Крупскі раён)
  3. Старая Слабада
Старая ратуша
  1. Старая ратуша (Хэмніц)
  2. Старая ратуша (Бамбэрг)
  3. Старая ратуша (Браціслава)
  4. Старая ратуша (Кемніц)
Стары горад
  1. Стары горад (Стакгольм)
  2. Стары горад (Горадня)
  3. Стары горад (Браціслава)
  4. Стары горад (Познань)
Стралец
  1. Стралец (знак задыяку)
  2. Стралец (сузор'е)
  3. Стралец (сузор’е)
Страшава
  1. Страшава (Падляскае ваяводзтва)
  2. Страшава
  3. Страшава (Беластоцкі павет)
Сухадол
  1. Сухадол (вёска)
  2. Сухадол
  3. Сухадол (Берасьцейская вобласьць)
  4. Сухадол (Камянецкі раён)
Сухопаль
  1. Сухопаль
  2. Сухопаль (гміна)
  3. Сухопаль (Берасьцейская вобласьць)
Сьвянцянскі раён
  1. Сьвянцянскі раён (БССР)
  2. Сьвянцянскі раён
  3. Сьвянцянскі раён (Вялейская вобласьць)
Сьпіс астэроідаў
  1. Сьпіс астэроідаў (1-100)
  2. Сьпіс астэроідаў
  3. Сьпіс астэроідаў (1—100)
Сьцюдзёнка
  1. Сьцюдзёнка (вёска)
  2. Сьцюдзёнка
  3. Сьцюдзёнка (Азьдзяціцкі сельсавет)
  4. Сьцюдзёнка (Барысаўскі раён)
Сэкунда
  1. Сэкунда (адзінка вымярэньня часу)
  2. Сэкунда (час)
  3. Сэкунда
Сэніца
  1. Сэніца (футбольны клюб)
  2. Сэніца (Славаччына)
  3. Сэніца
  4. Сэніца (раён)
Сябры
  1. Сябры (гурт)
  2. Сябры
  3. Сябры (сэрыял)
Тамаш Мінейка
  1. Тамаш Мінейка (1806—1855)
  2. Тамаш Мінейка
  3. Тамаш Мінейка (1806-1855)
Тарту
  1. Тарту (павет)
  2. Тарту
  3. Тарту (горад)
Татра
  1. Татра
  2. Татра (рака)
  3. Татра (вёска)
  4. Татра (неадназначнасьць)
Траецкі касьцёл
  1. Траецкі касьцёл (Лыскава)
  2. Траецкі касьцёл (Ружаны)
  3. Траецкі касьцёл (Клецак)
Трасьцянец
  1. Трасьцянец
  2. Трасьцянец (Сумская вобласьць)
  3. Трасьцянец (Гомельская вобласьць)
Трыюмфальная арка
  1. Трыюмфальная арка (Маладэчна)
  2. Трыюмфальная арка
  3. Трыюмфальная арка (Парыж)
Туніс
  1. Туніс (горад)
  2. Туніс (вілает)
  3. Туніс
Тур'я
  1. Тур'я (басэйн Дняпра)
  2. Тур'я (правы прыток Нёмана)
  3. Тур'я (прыток Вушы)
  4. Тур'я
  5. Тур'я (левы прыток Нёмана)
Тыроль
  1. Тыроль (рэгіён)
  2. Тыроль (фэдэральная зямля)
  3. Тыроль
Тэалін
  1. Тэалін (Польшча)
  2. Тэалін
  3. Тэалін (Падляскае ваяводзтва)
Укаялі
  1. Укаялі
  2. Укаялі (рака)
  3. Укаялі (рэгіён)
Уладзімер
  1. Уладзімер (Валац) Трубяцкі
  2. Уладзімер (горад)
  3. Уладзімер (Уладзімерская вобласьць)
Упсала
  1. Упсала
  2. Упсала (камуна)
  3. Упсала (лэн)
Уса
  1. Уса
  2. Уса (басэйн Нёмана)
  3. Уса (Койданаўскі раён)
Усходні рэгіён
  1. Усходні рэгіён (Гана)
  2. Усходні рэгіён (Камэрун)
  3. Усходні рэгіён (Буркіна-Фасо)
Утрэхт
  1. Утрэхт
  2. Утрэхт (футбольны клюб)
  3. Утрэхт (правінцыя)
  4. Утрэхт (горад)
Уша
  1. Уша (Гарадзенская вобласьць)
  2. Уша
  3. Уша (Маладэчанскі раён)
Фарны касьцёл
  1. Фарны касьцёл (Ліда)
  2. Фарны касьцёл (Горадня)
  3. Фарны касьцёл (Нясьвіж)
  4. Фарны касьцёл (Менск)
  5. Фарны касьцёл (Мазыр)
  6. Фарны касьцёл
  7. Фарны касьцёл (Віцебск)
  8. Фарны касьцёл (Наваградак)
Франц II
  1. Франц II
  2. Франц II (імпэратар Сьвятой Рымскай імпэрыі)
  3. Франц II (імпэратар Сьвяшчэннай Рымскай імпэрыі)
Францішак Бялінскі
  1. Францішак Бялінскі (1742-1809)
  2. Францішак Бялінскі (1742—1809)
  3. Францішак Бялінскі (1683—1766)
  4. Францішак Бялінскі (1683-1766)
Функцыя
  1. Функцыя
  2. Функцыя (C++)
  3. Функцыя (матэматыка)
Фэнікс
  1. Фэнікс (сузор'е)
  2. Фэнікс (Арызона)
  3. Фэнікс (сузор’е)
Філярэт
  1. Філярэт (Дзянісенка)
  2. Філярэт (Вахрамееў)
  3. Філярэт (Дзенісенка)
  4. Філярэт
Хадзячыя мерцьвякі
  1. Хадзячыя мерцьвякі (тэлесэрыял)
  2. Хадзячыя мерцьвякі (комікс)
  3. Хадзячыя мерцьвякі (сэрыял)
Хваенск
  1. Хваенск
  2. Хваенск (пасёлак)
  3. Хваенск (Жыткавіцкі раён, вёска)
  4. Хваенск (вёска)
  5. Хваенск (Жыткавіцкі раён, пасёлак)
Хмяльніцкі
  1. Хмяльніцкі (карвэт)
  2. Хмяльніцкі
  3. Хмяльніцкі (горад)
Хобіты
  1. Хобіты
  2. Хобіты (Міжзем’е)
  3. Хобіты (неадназначнасьць)
  4. Хобіты (Міжзем'е)
Царква Ўсьпеньня Прасьвятой Багародзіцы
  1. Царква Ўсьпеньня Прасьвятой Багародзіцы (Браслаў)
  2. Царква Ўсьпеньня Прасьвятой Багародзіцы
  3. Царква Ўсьпеньня Прасьвятой Багародзіцы (Сталовічы)
  4. Царква Ўсьпеньня Прасьвятой Багародзіцы (Сар’я)
  5. Царква Ўсьпеньня Прасьвятой Багародзіцы (Віцебск)
Царква Нараджэньня Божай Маці
  1. Царква Нараджэньня Божай Маці (Шарашоў)
  2. Царква Нараджэньня Божай Маці (Круглае)
  3. Царква Нараджэньня Божай Маці (Лыскава)
Царква Покрыва Багародзіцы
  1. Царква Покрыва Багародзіцы (Віцебск)
  2. Царква Покрыва Багародзіцы (Магілёў)
  3. Царква Покрыва Багародзіцы (Малыя Шчытнікі)
Царква Покрыва Багародзіцы і манастыр базылянаў
  1. Царква Покрыва Багародзіцы і манастыр базылянаў (Орша)
  2. Царква Покрыва Багародзіцы і манастыр базылянаў (Талачын)
  3. Царква Покрыва Багародзіцы і манастыр базылянаў (Ворша)
Царква Праабражэньня Гасподняга
  1. Царква Праабражэньня Гасподняга (Смаляны)
  2. Царква Праабражэньня Гасподняга (Заслаўе)
  3. Царква Праабражэньня Гасподняга (Насілава)
  4. Царква Праабражэньня Гасподняга (Пружаны)
Царква Раства Багародзіцы
  1. Царква Раства Багародзіцы (Ворша)
  2. Царква Раства Багародзіцы (Парэчча)
  3. Царква Раства Багародзіцы (Мураванка)
Царква Сьвятога Георгія
  1. Царква Сьвятога Георгія (Жыровічы)
  2. Царква Сьвятога Георгія (Валавель)
  3. Царква Сьвятога Георгія (Сьмілавічы)
Царква Сьвятога Духа
  1. Царква Сьвятога Духа (Кодна)
  2. Царква Сьвятога Духа (Менск)
  3. Царква Сьвятога Духа (Талін)
  4. Царква Сьвятога Духа (Віцебск)
Царква Сьвятога Мікалая
  1. Царква Сьвятога Мікалая (Станькава)
  2. Царква Сьвятога Мікалая (Берасьце)
  3. Царква Сьвятога Мікалая (Засімавічы)
  4. Царква Сьвятога Мікалая (Стакгольм)
  5. Царква Сьвятога Мікалая (Талін)
  6. Царква Сьвятога Мікалая (Вільня)
Царква Сьвятога Міхала Арханёла
  1. Царква Сьвятога Міхала Арханёла (Слуцак)
  2. Царква Сьвятога Міхала Арханёла
  3. Царква Сьвятога Міхала Арханёла (Сынковічы)
Царква Сьвятога Міхаіла
  1. Царква Сьвятога Міхаіла (Сынкавічы)
  2. Царква Сьвятога Міхаіла (Кейля)
  3. Царква Сьвятога Міхаіла (Сынковічы)
Царква Сьвятой Тройцы
  1. Царква Сьвятой Тройцы (Быхаў)
  2. Царква Сьвятой Тройцы (Безьдзеж)
  3. Царква Сьвятой Тройцы (Амсьціслаў)
  4. Царква Сьвятой Тройцы (Дуброўна)
  5. Царква Сьвятой Тройцы (Маркаўшчына)
  6. Царква Сьвятой Тройцы (Мір)
  7. Царква Сьвятой Тройцы (Бэрат)
  8. Царква Сьвятой Тройцы (Чорная)
Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла
  1. Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла (Ружаны)
  2. Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла (Менск)
  3. Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла (Віцебск)
Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла і манастыр базылянаў
  1. Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла і манастыр базылянаў (Баруны)
  2. Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла і манастыр базылянаў (Берасьце)
  3. Царква Сьвятых Апосталаў Пятра і Паўла і манастыр базылянаў (Беразьвечча)
Царква Сьвятых Барыса і Глеба
  1. Царква Сьвятых Барыса і Глеба (Наваградак)
  2. Царква Сьвятых Барыса і Глеба (Горадня)
  3. Царква Сьвятых Барыса і Глеба (Полацак)
  4. Царква Сьвятых Барыса і Глеба (Віцебск)
Царква Сьвятых Пятра і Паўла
  1. Царква Сьвятых Пятра і Паўла (Беразьвечча)
  2. Царква Сьвятых Пятра і Паўла (Віцебск)
  3. Царква Сьвятых Пятра і Паўла (Менск)
  4. Царква Сьвятых Пятра і Паўла (Ружаны)
Царква сьвятога Мікалая
  1. Царква сьвятога Мікалая (Вільня)
  2. Царква сьвятога Мікалая (Засімавічы)
  3. Царква сьвятога Мікалая (Талін)
Царква ўзьвіжаньня Сьвятога Крыжа
  1. Царква ўзьвіжаньня Сьвятога Крыжа (Сухопаль)
  2. Царква ўзьвіжаньня Сьвятога Крыжа (Зельзін)
  3. Царква ўзьвіжаньня Сьвятога Крыжа (Аранчыцы)
Цыркон
  1. Цыркон (элемэнт)
  2. Цыркон
  3. Цыркон (мінэрал)
Цэнтральны рэгіён
  1. Цэнтральны рэгіён (Гана)
  2. Цэнтральны рэгіён (Камэрун)
  3. Цэнтральны рэгіён (Буркіна-Фасо)
Цюрых
  1. Цюрых
  2. Цюрых (футбольны клюб)
  3. Цюрых (кантон)
Цялец
  1. Цялец (знак задыяку)
  2. Цялец (сузор’е)
  3. Цялец (сузор'е)
Чорны кот
  1. Чорны кот (кабарэ)
  2. Чорны кот (арганізацыя)
  3. Чорны кот
Чэмпіянат Эўропы па футболе 2012 году
  1. Чэмпіянат Эўропы па футболе 2012 году
  2. Чэмпіянат Эўропы па футболе 2012 году (фінал)
  3. Чэмпіянат Эўропы па футболе 2012 году (склады)
Чэмпіянат Эўропы па футболе 2016 году
  1. Чэмпіянат Эўропы па футболе 2016 году (адборачны турнір)
  2. Чэмпіянат Эўропы па футболе 2016 году
  3. Чэмпіянат Эўропы па футболе 2016 году (склады)
Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году
  1. Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году (фінал)
  2. Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году (адборачны турнір, Эўропа)
  3. Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году
  4. Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году (адборачны турнір, Эўропа, група 1)
  5. Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году (адборачны турнір)
  6. Чэмпіянат сьвету па футболе 2006 году (склады)
Шалі
  1. Шалі (знак задыяку)
  2. Шалі (сузор’е)
  3. Шалі (сузор'е)
Шатляндзкая мова
  1. Шатляндзкая мова (кельцкая)
  2. Шатляндзкая мова (раўнінная)
  3. Шатляндзкая мова (гэльская)
  4. Шатляндзкая мова
  5. Шатляндзкая мова (германская)
Шафгаўзэн
  1. Шафгаўзэн
  2. Шафгаўзэн (футбольны клюб)
  3. Шафгаўзэн (кантон)
Шумэг
  1. Шумэг
  2. Шумэг (фартэцыя)
  3. Шумэг (замак)
  4. Шумэг (крэпасьць)
Шчасьце
  1. Шчасьце (горад)
  2. Шчасьце
  3. Шчасьце (Украіна)
Эз-Завія
  1. Эз-Завія
  2. Эз-Завія (неадназначнасьць)
  3. Эз-Завія (муніцыпалітэт)
Эрэбру
  1. Эрэбру (лэн)
  2. Эрэбру (футбольны клюб)
  3. Эрэбру (камуна)
  4. Эрэбру
Эўропа
  1. Эўропа
  2. Эўропа (востраў)
  3. Эўропа (выспа)
  4. Эўропа (гульня)
  5. Эўропа (частка сьвету)
Юзуфова
  1. Юзуфова (Менская вобласьць)
  2. Юзуфова (Менскі раён)
  3. Юзуфова (вёска)
  4. Юзуфова
  5. Юзуфова (Віцебская вобласьць)
Юра
  1. Юра (дэпартамэнт)
  2. Юра (кантон)
  3. Юра
Юр’я
  1. Юр’я
  2. Юр’я (сьвята)
  3. Юр’я (гурт)
Ялава
  1. Ялава (Пружанскі раён)
  2. Ялава (вёска)
  3. Ялава (Берасьцейская вобласьць)
  4. Ялава (хутар)
  5. Ялава (горад)
  6. Ялава (правінцыя)
Ялова
  1. Ялова
  2. Ялова (Польшча)
  3. Ялова (вёска)
Ян Павал II
  1. Ян Павал II (Папа Рымскі)
  2. Ян Павал II (папа рымскі)
  3. Ян Павал II
Янаўскі раён
  1. Янаўскі раён (Летува)
  2. Янаўскі раён
  3. Янаўскі раён (Берасьцейская вобласьць)
  4. Янаўскі раён (Беларусь)
Ятвезь
  1. Ятвезь (Баранавіцкі раён)
  2. Ятвезь (Карэліцкі раён)
  3. Ятвезь
  4. Ятвезь (Гарадзенскі раён)