| Агульныя характарыстыкі |
| Дата выхаду на рынак | 2008 г. (лістапад) |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, UMTS (WCDMA) (3.5G) |
| SAR | няма зьвестак |
| Смартфон | так |
| Плятформа | Symbian (v9.2, S60, 3.1 Edition) |
| Тып працэсара | ARM 11 |
| Тактавая частата | 369 МГц |
| Памеры й вага |
| Вага | 126 г |
| Памеры | 113×59×13 мм |
| Аб’ём | 87 см³ |
| Канструкцыя |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменныя панэлі | не |
| Варыянты колеру корпусу | Ultramarine Blue, Ruby Red |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| QWERTY-клявіятура | ёсьць |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя, MP3-мэлёдыі |
| Вібразванок | ёсьць |
| Сувязь |
| Інтэрфэйсы | AVRCP; Bluetooth (профілі: стэрэа A2DP); Wi-Fi 802.11b, 802.11g (WEP, 802.1X, WPA, WPA2); USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS class 32 (multi-slot); EDGE class 32; HTML; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць, Micro-USB, 3.5 мм AV |
| Паведамленьні |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | галасавы набор, галасавое кіраваньне, галасавыя пазнакі |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя |
| GPS | не |
| Экран |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 16 млн. колераў |
| Памер экрана | 240×320 (QVGA), 2.36" |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці |
| Убудаваная фотакамэра | 1600×1200 (2 млн. пікс.), лічбавы Zoom |
| Запіс відэаролікаў | 320×240, 15 кадраў за сэкунду |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач, MP3-прайгравальнік |
| Дыктафон | ёсьць |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб’ём апэратыўнай памяці | 128 Мб |
| Аб’ём убудаванай памяці | 110 Мб |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash), microSDHC (да 8Гб) |
| Акумулятар |
| Тып акумулятара | Li-ion (BP-4L) |
| Ёмістасьць акумулятара | 1500 мАг |
| Час гутаркі | 4 гадзіны, 40 хвілін - 11 гадзін |
| Час чаканьня | 432 гадзіны - 480 гадзін |