Nokia 6650
Выгляд
| Nokia 6650 | |
Nokia 6650 | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, UMTS (WCDMA) (3G) |
| Тып корпусу | раскладанка |
| Маса | 112 г |
| Памеры | 94x47x21 мм |
| Пярэдняя камэра | 1600x1200 (2 млн. пікс.), лічбавы 4 x Zoom, убудаваны выбліск |
| Інтэрфэйсы | Bluetooth, Стэрэа Bluetooth (A2DP), AVRCP, UMA, Wi-Fi, USB |
Nokia 6650 — пяцідыяпазонны смартфон фірмы Nokia. Nokia 6650 быў першым 3G тэлефонам Nokia з падтрымкай W-CDMA 2100 МГц. 1900 МГц вэрсія, вядомая як 6651, была выпушчаная на паўночнаамэрыканскі рынак неўзабаве пасьля 2100 МГц.
| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2008 г. |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, UMTS (WCDMA) (3G) |
| SAR | няма дадзеных |
| Смартфон | Symbian (v9.3, S60, 3rd Edition, Feature Pack 2) |
| Тып працэсара | ARM 11 |
| Тактавая частата | 369 МГц |
| Памеры й вага | |
| Вага | 112 г |
| Памеры | 94x47x21 мм |
| Аб'ём | няма дадзеных |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | раскладанка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | не |
| Варыянты колеру корпусу | няма дадзеных |
| Матэрыял корпусу | плястык, мэтал |
| Аксэлеромэтар | не |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Нумары ў памяці тэлефона | ёсьць |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя, MP3-мэлёдыі |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | Bluetooth, Стэрэа Bluetooth (A2DP), AVRCP, UMA, Wi-Fi, USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS; EDGE; HSDPA; HTML-браўзэр; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць, Micro-USB |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі | |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | галасавы набор, галасавое кіраваньне, галасавыя пазнакі |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| GPS | A-GPS |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 16 млн. колераў |
| Памер экрана | 240x320 (QVGA), 2.2" |
| Дадатковы экрана | каляровы экран, 128x160, адлюстроўвае час і нумар таго хто тэлефануе |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | 1600x1200 (2 млн. пікс.), лічбавы 4 x Zoom, убудаваны выбліск |
| Запіс відэаролікаў | 240x320, 15 кадраў за сэкунду |
| Камэра для відэаканфэрэнцыяў | ёсьць |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач, MP3-прайгравальнік |
| Дыктафон | ёсьць |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб'ём апэратыўнай памяці | 64 Мб |
| Аб'ём убудаванай памяці | 30 Мб |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash) |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BP-4L) |
| Ёмістасьць акумулятара | 1500 мАг |
| Час гутаркі | 4 гадзіны - 6 гадзін |
| Час чаканьня | 348 гадзін |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]- Апісаньне на сайце onliner.by (рас.)
| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |