Nokia 7310 Supernova
Выгляд
| Nokia 7310 Supernova | |
![]() Nokia 7310 Supernova | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| Тып корпусу | трубка |
| Маса | 83 г |
| Памеры | 106.5×45.5×11.95 мм, 58 см³ |
| Апэрацыйная сыстэма | Symbian[d] |
| Пярэдняя камэра | 1600х1200 (2 млн. пікс.), лічбавы Zoom 4× |
| Інтэрфэйсы | USB, Bluetooth, стэрэа Bluetooth (A2DP), AVRCP |
Nokia 7310 Supernova — чатырохдыяпазонны мабільны тэлефон фірмы Nokia.
| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2008 г. (3-і квартал) |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | няма зьвестак |
| Памеры й вага | |
| Вага | 83 г |
| Памеры | 106.5×45.5×11.95 мм |
| Аб’ём | 58 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | ёсьць, Xpress-on |
| Варыянты колеру корпусу | Steel Blue, Candy Pink, Wasabi Green |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Аксэлеромэтар | няма |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | USB, Bluetooth, стэрэа Bluetooth (A2DP), AVRCP |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS class 32 (multi-slot); EDGE; HTML; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць, Micro-USB |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы экран TFT, 16 млн. колераў |
| Памер экрана | 240×320 (QVGA), 2.0" |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | 1600х1200 (2 млн. пікс.), лічбавы Zoom 4× |
| Запіс відэаролікаў | 320×240, 15 кадраў за сэкунду |
| Камэра для відэаканфэрэнцыяў | не |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач, MP3-прайгравальнік |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб’ём убудаванай памяці | 32 Мб |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash) (да 4Гб) |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BL-4CT) |
| Ёмістасьць акумулятара | 860 мАг |
| Час гутаркі | 4 гадзіны |
| Час чаканьня | 300 гадзін |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |
