Nokia 7210
Выгляд
| Nokia 7210 | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| Папярэднік | Nokia 8310 |
| Наступнік | Nokia 7610 |
| Тып корпусу | трубка |
| Маса | 83 г |
| Памеры | 106×45×17.5 мм, 68 см³ |
| Пярэдняя камэра | не |
| Інтэрфэйсы | IRDA, USB |
Nokia 7210 — трохдыяпазонны мабільны тэлефон фірмы Nokia.
| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2002 г. |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | 0.63 Вт/кг |
| Смартфон | не |
| Памеры й вага | |
| Вага | 83 г |
| Памеры | 106×45×17.5 мм |
| Аб’ём | 68 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | ёсьць, Xpress-on covers |
| Варыянты колеру корпусу | Black, Red, Pink, Grey Green, Maroon, Yellow |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Аксэлеромэтар | не |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Нумары ў памяці тэлефона | 300 нумароў |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя (4-танальны да 43 прылад) |
| Лік мэлёдый | 11 |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | IRDA, USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 1.2.1, GPRS |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| GPS | не |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 4096 колераў (пасіўная матрыца) |
| Памер экрана | 128×128 (8 радкоў) |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | не |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб’ём убудаванай памяці | няма дадзеных |
| Тып карты памяці | не |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BLD-3) |
| Ёмістасьць акумулятара | 720 мАг |
| Час гутаркі | 2 гадзіны - 5 гадзін |
| Час чаканьня | 150 гадзін - 300 гадзін (20 гадзін у рэжыме радыё) |
| Час зарадкі | 1 гадзіна, 30 хвілін (выкарыстаючы ACP-12) |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]- Апісаньне на сайце onliner.by(недаступная спасылка) (рас.)
| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |