| Агульныя характарыстыкі |
| Дата выхаду на рынак | 2005 г. (4-ы квартал) |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | 0.74 Вт/кг |
| Плятформа | Series 40 |
| Памеры й вага |
| Вага | 125 г |
| Памер | 104x50x23 мм |
| Аб'ём | 104 см³ |
| Канструкцыя |
| Тып корпусу | рассоўны |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Зьменнныя панэлі | не |
| Варыянты колеру корпусу | няма дадзеных |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Антэна | убудаваная |
| Званкі |
| Тып мэлёдыяў | 64-галосная паліфанія, 3D-sound |
| Стэрэазванок | ёсьць (Стэрэадынамікі з падтрымкай аб'ёмнага гучанmня) |
| Вібразванок | ёсьць |
| Сувязь |
| Інтэрфэйсы | IRDA, USB, Bluetooth |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0, GPRS сlass 10 (4down + 2up, 5max), EDGE, POP/SMTP/IMAP4-кліент |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць (Pop-Port™) |
| Паведамленьні |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | галасавы набор, галасавое кіраваньне |
| Аўтадазвон | ёсьць |
| Гукавая індыкацыя часу гутаркі | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя |
| Камплектацыя | тэлефон, акумулятар BL-5C, зарадная прылада AC-4, стэрэа-гарнітура HS-23, адаптар CA-44, кабэль CA-53б дыск ПА, інструкцыя, карта памяці miniSD 128Мб |
| Асаблівасьці | дыктафон; 3D-стэрэа |
| Экран |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 262 144 колераў |
| Памер экрана | 320x240 пікс. |
| Індыкацыя | кошты гутаркі, часу гутаркі |
| Мультымэдыйныя магчымасьці |
| Убудаваная фотакамэра | 1600x1200 (2 млн. пікс.), лічбавы Zoom 5x, убудаваны выбліск |
| Запіс відэаролікаў | 176x144 (3GPP, H.263, MPEG-4), 15 кадраў за сэкунду |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач, MP3-прайгравальнік (MP3, АAC, M4A) |
| Дыктафон | не |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць (MIDP 2.0) |
| Аб'ём убудаванай памяці | 9 Мб |
| Тып карты памяці | miniSD (128 Мб у камплекце) |
| Акумулятар |
| Тып акумулятара | Li-Ion (BL-5C) |
| Ёмістасьць акумулятара | 900 мАг |
| Час гутаркі | 3:00 - 5:00 г:хвіл |
| Час чаканьня | 200:00 г:хвіл |
| Запісная кніжка і арганайзэр |
| Запісная кніжка ў апараце | 1000 нумароў |
| Прамы (flash) набор | 9 нумароў |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, плянавальнік задач |