Nokia E50
Выгляд
| Nokia E50-1 / Nokia E50-2 | |
Nokia E50-1 / Nokia E50-2 | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| Папярэднік | Nokia 6230 |
| Наступнік | Nokia E51 |
| Тып корпусу | трубка |
| Маса | 104 г |
| Памеры | 113×43.5×15.5 мм, 70 см³ |
| Апэрацыйная сыстэма | Symbian[d] |
| Вонкавая памяць | Secure Digital[d] |
| Пярэдняя камэра | 1280×960 (1.3 млн. пікс.), лічбавы Zoom 4× / не |
| Інтэрфэйсы | IRDA, Bluetooth 2.0, USB |
Nokia E50 — чатырохдыяпазонны смартфон бізнэс-лінейкі E фірмы Nokia. Існуе дзьве мадыфікацыі — Nokia E50-1 і Nokia E50-2, у першай вэрсіі ўбудаваная фота- і відэакамэра, у апошняй яна адсутнічае.
| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2006 г. |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | 0.86 Вт/кг |
| Смартфон | так |
| Плятформа | Symbian (v9.1, S60, 3rd Edition) |
| Тып працэсара | ARM 9 |
| Тактавая частата | 235 МГц |
| Памеры й вага | |
| Вага | 104 г |
| Памеры | 113×43.5×15.5 мм |
| Аб’ём | 70 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | не |
| Варыянты колеру корпусу | няма зьвестак |
| Матэрыял корпусу | плястык, мэтал |
| Аксэлеромэтар | не |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя, MP3-мэлёдыі |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | IRDA, Bluetooth 2.0, USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS class 10 (4down + 2up, 5max); EDGE; HTML; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць (Pop-Port™) |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 262 тыс. колераў |
| Памер экрана | 240×320 |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | 1280×960 (1.3 млн. пікс.), лічбавы Zoom 4× |
| Запіс відэаролікаў | 176×144 (H.263), 15 кадраў за сэкунду |
| Аўдыё | MP3-прайгравальнік (AAC, MP3) |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць (MIDP 2.0) |
| Аб’ём апэратыўнай памяці | 16 Мб |
| Аб’ём убудаванай памяці | 70 Мб |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash) (да 2 Гб) |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BL-5C (BL-6C)) |
| Ёмістасьць акумулятара | 970 мАг |
| Час гутаркі | 6 гадзін, 48 хвілін (8 гадзін, з АКБ BL-6C) |
| Час чаканьня | 216 гадзін (10 дзён, з АКБ BL-6C) |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]- Апісаньне Nokia E50-1(недаступная спасылка) і Nokia E50-2(недаступная спасылка) на сайце onliner.by (рас.)
| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |