| Агульныя характарыстыкі |
| Дата выхаду на рынак | 2007 г. (3-і квартал) |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, UMTS (WCDMA) (3G) |
| SAR | 1.18 Вт/кг |
| Смартфон | так |
| Плятформа | Symbian (v9.2, S60, 3rd Edition, FP1) |
| Тып працэсара | ARM 11 |
| Тактавая частата | 369 МГц |
| Памеры й вага |
| Вага | 89 г |
| Памеры | 105x46x15 мм |
| Аб'ём | 66 см³ |
| Канструкцыя |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | не |
| Варыянты колеру корпусу | няма дадзеных |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Аксэлеромэтар | няма |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя, MP3-мэлёдыі |
| Стэрэазванок | не |
| Вібразванок | ёсьць |
| Сувязь |
| Інтэрфэйсы | AVRCP, Bluetooth (профілі: A2DP, AVRCP, DUN, FTP, GAVDP, GOEP, HFP, HID, HSP, OPP, SAP), USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS сlass 11 (4down + 3up, 5max); EDGE class 32; HSDPA; HTML; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць, mini-USB |
| Паведамленьні |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | галасавы набор, галасавое кіраваньне |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Экран |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 16 млн. колераў |
| Памер экрана | 240x320 (QVGA), 2" |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці |
| Убудаваная фотакамэра | 1600x1200 (2 млн. пікс.), лічбавы 4 x Zoom |
| Запіс відэаролікаў | 320x240 (MPEG-4), 15 кадраў за сэкунду |
| Камэра для відэаканфэрэнцыяў | ёсьць (CIF) |
| Аўдыё | AAC, AAC+, eAAC+, MP3, MP4, M4A, WMA, AMR-NB, AMR-WB, Mobile XMF, SP-MIDI, MIDI Tones (poly 64), RealAudio 7,8,10, True tones, WAV |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб'ём апэратыўнай памяці | 20 Мб |
| Аб'ём убудаванай памяці | 35 Мб |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash) (да 2 Гб) |
| Акумулятар |
| Тып акумулятара | Li-ion (BL-5B) |
| Ёмістасьць акумулятара | 890 мАг |
| Час гутаркі | 2 гадзіны, 24 хвіліны - 3 гадзіны, 6 хвілін (UMTS/GSM) |
| Час чаканьня | 216 гадзін |