Nokia 3100
Выгляд
| Nokia 3100 | |
Nokia 3100 | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| Дата выпуску | 2003 |
| Папярэднік | Nokia 3510 |
| Наступнік | Nokia 3200 |
| Тып корпусу | манаблёк |
| Маса | 85 г |
| Памеры | 101.8x42.8x19.6 мм, 69 см³ |
| Пярэдняя камэра | не |
| Інтэрфэйсы | USB |
Nokia 3100 — трохдыяпазонны мабільны тэлефон фірмы Nokia.
Тэхнічныя характарыстыкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2003 г. |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | 0.31 Вт/кг |
| Плятформа | Series 40 |
| Памеры й вага | |
| Вага | 85 г |
| Памеры | 101.8x42.8x19.6 мм |
| Аб’ём | 69 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | манаблёк |
| Канструкцыя | зьменныя панэлі |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | ёсьць, Xpress-on |
| Варыянты колеру корпусу | няма дадзеных |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | 4-галосная паліфанія |
| Лік мэлёдый | 31 |
| Вібразванок | ёсьць |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 1.2.1, GPRS сlass 6 (3down + 2up, 4max), POP/SMTP-кліент |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў, адпраўка SMS некалькім адрасатам |
| MMS | ёсьць (45 кб на паведамленьне) |
| Іншыя функцыі | |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Аўтадазвон | ёсьць |
| Гукавая індыкацыя часу гутаркі | не |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| Камплектацыя | тэлефон, акумулятар, сеткавае з/у, інструкцыя |
| Асаблівасьці | магчымасьць падлучэньня лічбавай камэры, злучаныя SMS паведамленьні даўжынёй да 885 знакаў, сэкундамэр, таймэр зваротнага адліку |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы STN экран, 4096 колераў (пасіўная матрыца) |
| Памер экрана | лік радкоў — 8, 128x128 пікс. (памер экрана 27.3x27.3 мм) |
| Індыкацыя | часу гутаркі |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | не |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб’ём убудаванай памяці | 0.5 Мб |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-Ion |
| Ёмістасьць акумулятара | 850 мАг |
| Час гутаркі | 2:00 — 6:00 г:хвіл |
| Час чаканьня | 170:00 — 410:00 г:хвіл |
| Запісная кніжка і арганайзэр | |
| Запісная кніжка ў апараце | 300 нумароў |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Прамы (flash) набор | 9 нумароў |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, плянавальнік задачаў |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |
