Nokia 3510
Выгляд
| Nokia 3510 | |
Nokia 3510 | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800 |
| Дата выпуску | 2002 |
| Папярэднік | Nokia 3310 |
| Наступнік | Nokia 6010[d] |
| Тып корпусу | клясычны |
| Маса | 105 г |
| Памеры | 118×50×21 мм, 98 см³ |
| Пярэдняя камэра | не |
Nokia 3510 — мабільны тэлефон пачатковага ўзроўню стандарту GSM фірмы Nokia, выпускаўся ў 2002—2005 гадах.
Тэхнічныя характарыстыкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2002 г. |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800 |
| SAR | 0.66 Вт/кг |
| Памеры й вага | |
| Вага | 105 г |
| Памер | 118x50x21 мм |
| Аб’ём | 98 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | клясычны |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | ёсьць, Xpress-on covers |
| Варыянты колеру корпусу | няма зьвестак |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічная (4-танальная) |
| Вібразванок | ёсьць |
| Колькасьць стандартных мэлёдыяў | 35 |
| Сувязь | |
| Доступ у інтэрнэт | WAP v 1.2.1, GPRS сlass 4 (3down + 1up, 4max) |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| Экран | |
| Тып экрана | манахромны экран, 4096 колераў |
| Памер экрана | лік радкоў — 6, 96×65 пікс. |
| Падсьвятленьне | зялёная сьвятлодыёдная |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | не |
| Дыктафон | не |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | не |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-Ion |
| Ёмістасьць акумулятара | 950 мАг |
| Час гутаркі | 2 гадзіны, 30 хвілін - 4 гадзіны, 30 хвілін |
| Час чаканьня | 312 гадзіны |
| Час зарадкі | 4 гадзіны, 45 хвілін |
| Запісная кніжка і арганайзэр | |
| Запісная кніжка ў апараце | 500 нумароў (дынамічнае разьмеркаваньне памяці) |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Прамы (flash) набор | 8 нумароў |
| Арганайзэр | калькулятар, напамінкі |
Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]
Nokia 3510 — сховішча мультымэдыйных матэрыялаў