Nokia 3109 Classic
Выгляд
| Nokia 3109 Classic | |
Nokia 3109 Classic | |
| Вытворца | Nokia |
|---|---|
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| Тып корпусу | трубка |
| Маса | 89 г |
| Памеры | 108.5×45.7×15.6 мм, 72 см³ |
| Пярэдняя камэра | не |
| Інтэрфэйсы | IRDA, USB / miniUSB, Bluetooth, стэрэа Bluetooth (A2DP), AVRCP |
Nokia 3109 Classic — трохдыяпазонны мабільны тэлефон фірмы Nokia.
| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2007 г. |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | няма дадзеных |
| Смартфон | не |
| Памеры й вага | |
| Вага | 89 г |
| Памеры | 108.5x45.7x15.6 мм |
| Аб'ём | 72 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | няма дадзеных |
| Варыянты колеру корпусу | няма дадзеных |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Аксэлеромэтар | не |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя, MP3-мэлёдыі |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | IRDA, USB / miniUSB, Bluetooth, стэрэа Bluetooth (A2DP), AVRCP |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS сlass 10 (4down + 2up, 5max); EDGE; HTML; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць, mini-USB |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі | |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | галасавы набор, галасавое кіраваньне |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| GPS | не |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы TFT экран, 262 тыс. колераў |
| Памер экрана | 128x160, 1.8" |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | не |
| Аўдыё | MP3-прайгравальнік |
| Дыктафон | ёсьць |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб'ём апэратыўнай памяці | няма дадзеных |
| Аб'ём убудаванай памяці | 8.5 Мб |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash) |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BL-5C) |
| Ёмістасьць акумулятара | 1020 мАг |
| Час гутаркі | 4 гадзіны |
| Час чаканьня | 400 гадзін |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |