Nokia 5100
Выгляд
| Nokia 5100 | |
Nokia 5100 | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| Папярэднік | Nokia 5210 |
| Наступнік | Nokia 5140 |
| Тып корпусу | трубка |
| Маса | 104 г |
| Памеры | 108.5x49.5x22 мм, 89 см³ |
| Пярэдняя камэра | не |
| Інтэрфэйсы | IRDA |
| web.archive.org/web/2004… | |
Nokia 5100 — трохдыяпазонны мабільны тэлефон фірмы Nokia.
| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2002 г. (лістапад) |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 |
| SAR | 0.48 Вт/кг |
| Смартфон | не |
| Памеры й вага | |
| Вага | 104 г |
| Памеры | 108.5x49.5x22 мм |
| Аб'ём | 89 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | ёсьць, Xpress-on covers |
| Пыла-, вільгаце-, ударатрываласьць | пырскаабарона і лёгкія ўдары |
| Варыянты колеру корпусу | Blue, Red, Orange, Dark Green |
| Матэрыял корпусу | плястык (ударатрывалы) |
| Аксэлеромэтар | не |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Нумары ў памяці тэлефона | 300 нумароў |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя (4-танальныя да 43 прылад) |
| Лік мэлёдый | 11 |
| Вібразванок | ёсьць |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | IRDA |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 1.2.1; GPRS |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі | |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | не |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| GPS | не |
| Экран | |
| Тып экрана | 4096 колераў (пасіўная матрыца) |
| Памер экрана | 128x128 (8 радкоў) |
| Беларусіфікаваньне | не |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | не |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач |
| Дыктафон | не |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб'ём апэратыўнай памяці | няма дадзеных |
| Аб'ём убудаванай памяці | 725 Кб |
| Тып карты памяці | не |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BLD-3) |
| Ёмістасьць акумулятара | 720 мАг |
| Час гутаркі | 2 гадзіны - 5 гадзін |
| Час чаканьня | 150 гадзін - 300 гадзін (20 гадзін у рэжыме радыё) |
| Час зарадкі | 1 гадзіна, 30 хвілін (выкарыстаючы ACP-12) |
Падобныя мадэлі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]- Апісаньне на сайце onliner.by (рас.)
| Гэта — накід артыкула. Вы можаце дапамагчы Вікіпэдыі, пашырыўшы яго. |
Nokia 5100 — сховішча мультымэдыйных матэрыялаў