Nokia 5630 XpressMusic
Выгляд
| Nokia 5630 XpressMusic | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, UMTS (WCDMA) (3G) |
| Папярэднік | Nokia 5320 XpressMusic |
| Наступнік | Nokia X6[d] |
| Тып корпусу | трубка |
| Маса | 83 г |
| Памеры | 112×46×12 мм, 55 см³ |
| Апэрацыйная сыстэма | Symbian[d] |
| Пярэдняя камэра | 3.2 млн. пікс. |
| Інтэрфэйсы | Bluetooth (2.0+EDR), Wi-Fi 802.11b, 802.11g, USB, AVRCP |
Nokia 5630 XpressMusic — мультымэдыйны смартфон, вытворчасьці кампаніі Nokia.
Тэхнічныя характарыстыкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2009 г. (2-і квартал) |
| Дыяпазоны частасьцяўаў | GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, UMTS (WCDMA) (3G) |
| SAR | няма дадзеных |
| Смартфон | Symbian (v9.3, S60, 3rd Edition, FP2) |
| Тып працэсара | ARM 11 |
| Тактавая частата | 600 МГц |
| Памеры й вага | |
| Вага | 83 г |
| Памеры | 112×46×12 мм |
| Аб'ём | 55 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | трубка |
| Антэна | убудаваная |
| Зьменнныя панэлі | не |
| Варыянты колеру корпусу | Black with red accent, Grey with blue accent, Grey with chrome accent |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Аксэлеромэтар | няма |
| Канструкцыя | джойсьцік |
| QWERTY-клявіятура | няма |
| Тэлефонная кніжка і арганайзэр | |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задачаў |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя (64-танальныя), MP3-мэлёдыі |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | Bluetooth (2.0+EDR), Wi-Fi 802.11b, 802.11g, USB, AVRCP |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0; GPRS class 32 (multi-slot); EDGE; HSDPA; HSUPA; HTML; E-mail кліент |
| Мадэм | ёсьць |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць (microUSB) |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®), шаблёны паведамленьняў |
| MMS | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| GPS | няма |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы экран TFT, 16 млн. колераў |
| Памер экрана | 240 x 320 , 2.2" |
| Беларусіфікаваньне | няма |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | 2048 x 1536 (3.2 млн. пікс.), убудаваны выбліск (Dual LED), лічбавы 4 X zoom |
| Дадатковая камэра | ёсьць |
| Запіс відэаролікаў | 640x480, 15 кадраў за сэкунду |
| Камэра для відэаканфэрэнцыяў | няма |
| Аўдыё | FM-радыёпрымач, MP3-прайгравальнік |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць |
| Аб'ём апэратыўнай памяці | няма дадзеных |
| Аб'ём убудаванай памяці | 60 Мб (Max User Storage) |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash), microSDHC (да 16Гб) |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Li-ion (BL-4CT) |
| Ёмістасьць акумулятара | 860 мАг |
| Час гутаркі | 4 гадзіны — 7 гадзінаў |
| Час чаканьня | 400 гадзінаў |
Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]- Апісаньне Nokia 5630 XpressMusic на onliner.by