Nokia 6110 Navigator
Выгляд
| Nokia 6110 Navigator | |
Nokia 6110 Navigator | |
| Гандлёвая марка | Нокія |
|---|---|
| Вытворца | Nokia |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, WCDMA |
| Папярэднік | Nokia 6280 |
| Наступнік | Nokia 6210 Navigator |
| Тып корпусу | Рассоўны |
| Маса | 125 г |
| Памеры | 101x49x20 мм, 89 см³ |
| Апэрацыйная сыстэма | Symbian[d] |
| Пярэдняя камэра | 1600x1200 (2 млн. пікс.), убудаваны выбліск |
| Інтэрфэйсы | USB, Bluetooth |
Nokia 6110 Navigator — чатырохдыяпазонны смартфон фірмы Nokia. Мадэль выпускаецца ў двух колерах: чорны і белы. Яе галоўная адметная рыса ад іншых смартфонаў - наяўнасьць убудаванага прымача GPS.
Да выпуску 6110 Navigator кампанія Nokia выпускала мадэль 6110 (не Navigator)
Тэхнічныя характарыстыкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]| Агульныя характарыстыкі | |
|---|---|
| Дата выхаду на рынак | 2007 г. (2-і квартал) |
| Дыяпазоны частасьцяў | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, WCDMA |
| SAR | няма дадзеных |
| Смартфон | так |
| Плятформа | Symbian (v9.2, S60, 3.1 Edition) |
| Тып працэсара | ARM 11 |
| Тактавая частата | 369 Мгц |
| Памеры й вага | |
| Вага | 125 г |
| Памер | 101x49x20 мм |
| Аб'ём | 89 см³ |
| Канструкцыя | |
| Тып корпусу | слайдэр |
| QWERTY-клявіятура | не |
| Канструкцыя | двухпазыцыйны слайдэр |
| Матэрыял корпусу | плястык |
| Варыянты колеру корпусу | чорны і белы |
| Антэна | убудаваная |
| Званкі | |
| Тып мэлёдыяў | поліфанічныя, MP3-мэлёдыі |
| Стэрэазванок | ёсьць |
| Вібрасыгнал | ёсьць |
| Сувязь | |
| Інтэрфэйсы | Bluetooth (2.0 + EDR), USB |
| Доступ у інтэрнэт | WAP 2.0, EDGE сlass 10 (4down + 2up, 5max), WCDMA, GPRS, HSDPA, HSCSD |
| Сынхранізацыя з кампутарам | ёсьць (mini-USB) |
| Паведамленьні | |
| Дадатковыя функцыі SMS | увод тэксту са слоўнікам (T9 Text Input®) |
| MMS | ёсьць |
| Іншыя функцыі | |
| Гучная сувязь (убудаваны дынамік) | ёсьць |
| Кіраваньне | галасавы набор, галасавое кіраваньне |
| Рэжымы кадаваньня гуку HR, FR, EFR | ёсьць |
| Дадатковая інфармацыя | |
| GPS | ёсьць |
| Экран | |
| Тып экрана | каляровы, 16 мільёнаў колераў (TFT) |
| Памер экрана | 320×240 (QVGA), 2.2" |
| Мультымэдыйныя магчымасьці | |
| Убудаваная фотакамэра | ёсьць, лічбавы 4 X Zoom, на пярэдн. панэлі - CIF+ (352×288) |
| Матрыца камеры | 1600×1200 піксэляў (2.0 млн. пікс) |
| Запіс відэаролікаў | 320x240, MPEG-4 (VGA, 30 fps, AAC stereo, zoom 10x); 3GP |
| Аўдыё | Стэрэа FM-радыё (87,5—108 Мгц) з падтрымкай Visual Radio, фарматы MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA/M4A, стэрэадынамікі |
| Дыктафон | ёсьць |
| Гульні | ёсьць |
| Java-прыкладаньні | ёсьць (MIDP 2.0F) |
| Аб'ём апэратыўнай памяці | 17 Мб |
| Аб'ём убудаванай памяці | 40 МБ |
| Тып карты памяці | microSD (TransFlash) (да 2 Гб) |
| Акумулятар | |
| Тып акумулятара | Nokia BP-5M |
| Ёмістасьць акумулятара | 900 мА·г |
| Час гутаркі | 3 гадзіны 30 хвілін |
| Час чаканьня | 264 гадзін |
| Запісная кніжка і арганайзэр | |
| Пошук па кніжцы | ёсьць |
| Абмен паміж SIM-картай і ўнутранай памяцьцю | ёсьць |
| Арганайзэр | будзільнік, калькулятар, каляндар, плянавальнік задач |
| Дадатковая інфармацыя | |
| Камплектацыя | Акумулятар BP-5M, зарадная прылада AC-4E (або AC-5E), гарнітура HS-42, 256 MB microSD Card MU-27 (або 512 MB microSD Card MU-28), кабэль DKE-2, DVD з навігацыйным ПА, CD з ПА Nokia, інструкцыя |
Вонкавыя спасылкі
[рэдагаваць | рэдагаваць код]- Апісаньне на сайце onliner.by (рас.)
- Агляд навігатара-слайдэра Nokia 6110 Navigator
- Nokia 6110 Navigator
Nokia 6110 Navigator — сховішча мультымэдыйных матэрыялаў